PREFABRYKACJA ROZDZIELNI ELEKTRYCZNYCH

Stosowanie rozdzielnic elektrycznych to skuteczny sposób na rozdzielenie energii elektrycznej bez zmiany napięcia. Używa się ich na budowach, w sklepach, w osiedlach mieszkaniowych i w wielu innych miejscach. Śląsk wykazuje ogromne zapotrzebowanie na rozdzielnice, dlatego jeśli Potrzebują Państwo tego typu urządzenia zapraszamy do nas!

 

 • Szybka realizacja zamówienia
  Rozdzielnie elektryczne stanowią jeden z głównych obszarów naszej działalności. Zajmujemy się prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych, co oznacza, że jeśli potrzebują Państwo standardowych rozwiązań, szybko otrzymają Państwo gotowy produkt. Oferujemy rozdzielnice elektryczne w pełnym zakresie prądowym: rozdzielnice budowlane, szafy sterownicze, a także złącza kablowe, pomiarowe i kablowo-pomiarowe. Bogaty asortyment naszej hurtowni elektrycznej dodatkowo przyspiesza realizację zamówienia, ponieważ eliminuje konieczność oczekiwania na sprowadzenie potrzebnych elementów.
 • Niestandardowe rozwiązania
  Nie ograniczamy się do typowych, powszechnie stosowanych rozwiązań. Jeśli Chcą Państwo skorzystać z nowoczesnych technologii albo dostosować rozwiązanie do wymagań przekraczających utarte schematy działania, zaproponujemy optymalne rozwiązanie. Przygotowując ofertę dobierzemy elementy, poprzedzając wybór wnikliwą analizą środowiska pracy urządzenia. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że przedstawione rozwiązanie jest idealnie dopasowane do potrzeb, niezawodne i wykorzystujące maksimum swoich możliwości.
 • Kompleksowa obsługa
  To, że posiadamy gotowe rozwiązania pozwalające na szybki montaż urządzenia, wcale nie oznacza, że nasze usługi nie wykraczają poza prefabrykację. U nas mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo techniczne, ponieważ nasi pracownicy posiadają wiedzę na temat rozdzielnic elektrycznych oraz wieloletnie doświadczenie w ich projektowaniu i montażu, a także wszelkie stosowne uprawnienia.
  ZAKRES DZ

 

 

REALIZ P  CERT  1 galeria  ANKIETA

 

 

KONTAKT