INSTALACJE ALARMOWE I TELETECHNICZNE

Kilkunastoletnie  doświadczenie w zakresie projektowania, instalacji oraz bieżącej konserwacji elektronicznych systemów zabezpieczeń. Wysoko wyspecjalizowani pracownicy posiadający niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz uprawnienia branżowe realizują powierzone im zadania w profesjonalny sposób. W instalacjach stosujemy wyłącznie urządzenia wiodących producentów na rynku, które mają odpowiednie certyfikaty, deklaracje zgodności, czy świadectwa dopuszczenia. Uwzględniamy przy tym specyfikę obiektów oraz indywidualne wymagania Klientów.

 • Lata zdobywania doświadczeń
  Jesteśmy grupą ludzi, którzy od wielu lat pracują w branży instalacji. Systemy alarmowe oraz instalacje teletechniczne nie mają przed nami żadnych tajemnic. Nasze doświadczenie zawodowe oraz pasja sprawiają, że potrafimy zaproponować najlepsze, najbezpieczniejsze i najbardziej opłacalne ekonomicznie rozwiązania.
 • Wysokie kwalifikacje
  Na bieżąco uzupełniamy naszą wiedzę i umiejętności dzięki licznym szkoleniom. Uzyskujemy kolejne certyfikaty, autoryzacje i uprawnienia.
 • Kompleksowość
  Zajmujemy się kompleksowo instalacjami niskoprądowymi od projektowania po wykonastwo w pełnym zakresie i dla wszystkich typów obiektów. Proponujemy najlepsze z dostępnych na rynku elektroniczne systemy zabezpieczeń, zajmujemy się projektowaniem instalacji, jej montażem oraz bieżącą konserwacją i serwisowaniem.
 • Niezawodność
  Doskonale znamy branżę instalacyjną, przetestowaliśmy wiele różnorodnych rozwiązań i wybraliśmy grupę producentów, których urządzenia są niezawodne.
 • Całodobowy serwis
  W przypadku awarii Państwa obiekt nie pozostanie bez nadzoru, ponieważ oferujemy całodobowy serwis instalacji alarmowych i elektrotechnicznych.

ALARM  TELETECH  SERWIS  PROJE

CERT  REALIZ I  1 galeria

ZOBACZ WSP

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elmax-Hurt mojego adresu e-mail do korespondencji w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Elmax-Hurt za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.