KLIMATYZACJE

KLIMATYZACJE

KONTAKT

kom: 665 119 119
kom: 885 554 478
kom: 606 291 193
klimatyzacja@elmax-ecoenergia.pl

Serwis i przeglądy

tel: 32 479 81 71
kom: 885 554 483
serwisklima@elmax-hurt.pl

Kiedyś klimatyzacja uznawana była za rozwiązanie luksusowe, stosowane tylko w najbardziej nowoczesnych i bogatych obiektach. Dziś na klimatyzator może sobie pozwolić właściwie każdy, niezależnie od potrzeb i miejsca, w którym urządzenie ma zostać zamontowane.

 

Zalety klimatyzacji

Latem, przy wysokich temperaturach, organizm potrzebuje skutecznego ochłodzenia. Otwieranie okien nic nie da, bo gdy na dworze panuje upał, a powietrze nawet nie drgnie, wentylacja pomieszczenia jest zbyt słaba, aby móc odczuć ulgę. Wówczas najlepiej sprawdzi się klimatyzacja!

Miasta na Śląsku takie jak na przykład Bytom, Sosnowiec, Zabrze, Częstochowa, Jaworzno, Mysłowice, Żory, Gliwice, Katowice, Tychy, czy Mikołów, to miejscowości przemysłowe, gęsto zabudowane, w których asfalt i beton nagrzewają się, potęgując wrażenie upału.

Klimatyzacja nie tylko pozwoli uzyskać optymalną temperaturę w pomieszczeniach, ale sprawia, że nie wdychamy zanieczyszczonego powietrza, stosowane w klimatyzatorach filtry oczyszczają powietrze z kurzu i innych zanieczyszczeń, zapobiegają też rozwojowi bakterii, wirusów i grzybów. Klimatyzacja w domu to także zdrowe środowisko dla naszych dzieci!

Nabywając klimatyzację do swojego miejsca pracy lub do domu zapewniamy nie tylko przyjemne ochłodzenie latem i skuteczne ogrzewanie zimą, lecz również zdrowe i komfortowe środowisko pracy. Klimatyzacja w biurze z pewnością podnosi wydajność pracy!

 

Klimatyzacja ? tak. Dlaczego tylko u nas?

Znane nam są z opowieści klientów sytuacje, w których ktoś zakupił klimatyzator, a później  zamiast cieszyć się przyjemnym orzeźwieniem, wciąż wzywał fachowca do naprawy urządzenia. U nas takie historie nie mają miejsca.

Z doświadczenia wiemy 90% usterek klimatyzacji jest wynikiem albo nieprawidłowego montażu urządzenia, albo nieodpowiedniej pielęgnacji i konserwacji klimatyzatora. Dlatego my oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż klimatyzacji oraz system serwisu na korzystnych warunkach. Zajmując się całym sektorem, zapewniamy profesjonalną obsługę. Znajomość urządzenia, jego pochodzenia oraz historii użytkowania, a także  wieloletnia praktyka pozwala nam szybko zdiagnozować i usunąć sprawnie każdą usterkę.

AUTORYZOWANY SALON PARTNERSKI DAIKIN

 

   montaż   serwis   katalogi   realizacje

 

KONTAKT

kom: 665 119 119 | kom: 885 554 478 | kom: 606 291 193
klimatyzacja@elmax-ecoenergia.pl

Serwis i przeglądy

tel: 32 479 81 71 | kom: 885 554 483
serwisklima@elmax-hurt.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elmax-Hurt mojego adresu e-mail do korespondencji w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Elmax-Hurt za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.