HURTOWNIA ELEKTRYCZNA I SKLEP

HURTOWNIA ELEKTRYCZNA I SKLEP

Głównym obszarem naszej działalności jest prowadzenie hurtowni i sklepu elektrycznego. Dzięki temu, że działamy zarówno w handlu hurtowym, jak i detalicznym każdy klient znajdzie u nas produkty i usługi dostosowane do swoich potrzeb, a także rzetelne doradztwo.

Doskonała lokalizacja

Znajdujemy się w samym centrum województwa śląskiego, rozbudowana sieć dróg zapewnia doskonałą i szybką komunikację. Obsługujemy Tychy, Katowice, Mikołów, Gliwice i inne miasta aglomeracji śląskiej.

Zaplecze techniczne i logistyczne

Posiadamy wszelkie narzędzia do profesjonalnej organizacji pracy, a także rozbudowaną flotę pojazdów, co pozwala nam na sprawne tempo obsługi logistycznej.

Oferta

Na stanie magazynowym posiadamy kilkadziesiąt tysięcy produktów branży elektroinstalacyjnej. Jesteśmy dystrybutorem bezpośrednim produktów znanych i cenionych producentów.

Bezpieczeństwo i stabilny rozwój

Należymy do największej Polskiej Grupy Elektrycznej Forum-Rondo dzięki czemu jesteśmy silnym, stabilnym i wiarygodnym partnerem w biznesie. Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO PN-EN 9001:2015 nadany na cały zakres naszej działalności, jesteśmy także dwukrotnym laureatem m.in. prestiżowej nagrody Gazele Biznesu. To wszystko gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji i wysoką jakość świadczonych usług.

Chcemy, aby wszyscy nasi Klienci, nie tylko kupujący hurtowo, mieli dostęp do szerokiej gamy produktów elektrotechnicznych, zarówno podstawowych jak i najbardziej zaawansowanych technologicznie. Nasi wykwalifikowani doradcy podpowiedzą najkorzystniejsze rozwiązania.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania- służymy pomocą!

ZOBACZ WSP

tel: 32 479 81 10
kom: 666 059 948; 885 560 624
handlowy@elmax-hurt.pl