HURTOWNIA ELEKTRYCZNA I SKLEP

Głównym obszarem naszej działalności jest prowadzenie hurtowni i sklepu elektrycznego. Dzięki temu, że działamy zarówno w handlu hurtowym, jak i detalicznym każdy klient znajdzie u nas produkty i usługi dostosowane do swoich potrzeb, a także rzetelne doradztwo.

 • Doskonała lokalizacja
  Znajdujemy się w samym centrum województwa śląskiego, rozbudowana sieć dróg zapewnia doskonałą i szybką komunikację. Obsługujemy Tychy, Katowice, Mikołów, Gliwice i innych miasta aglomeracji śląskiej.
 • Zaplecze techniczne i logistyczne
  Posiadamy wszelkie narzędzia do profesjonalnej organizacji pracy, a także rozbudowaną flotę pojazdów, co pozwala nam na sprawne tempo obsługi logistycznej
 • Oferta
  Na stanie magazynowym posiadamy kilkadziesiąt tysięcy produktów branży elektroinstalacyjnej. Jesteśmy dystrybutorem bezpośrednim produktów znanych i cenionych producentów.
 • Bezpieczeństwo i stabilny rozwój
  Należymy do największej Polskiej Grupy Elektrycznej Forum-Rondo dzięki czemu jesteśmy silnym, stabilnym i wiarygodnym partnerem w biznesie. Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO PN-EN 9001:2015 nadany na cały zakres naszej działalności, jesteśmy także dwukrotnym laureatem m.in. prestiżowej nagrody Gazele Biznesu. To wszystko gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji i wysoką jakość świadczonych usług.

KONTAKT

tel: 32 479 81 10
kom: 666 059 948
kom: 885 560 624
handlowy@elmax-hurt.pl

Chcemy, aby wszyscy nasi Klienci, nie tylko kupujący hurtowo, mieli dostęp do szerokiej gamy produktów elektrotechnicznych, zarówno podstawowych jak i najbardziej zaawansowanych technologicznie. Nasi wykwalifikowani doradcy podpowiedzą najkorzystniejsze rozwiązania.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania- służymy pomocą!

 

    

ZOBACZ WSP

 

KONTAKT

tel: 32 479 81 10
kom: 666 059 948 | 885 560 624
handlowy@elmax-hurt.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elmax-Hurt mojego adresu e-mail do korespondencji w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Elmax-Hurt za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.