FOTOWOLTAIKA

FOTOWOLTAIKA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie technologii fotowoltaicznych. Dzięki naszemu ponad 30- letniemu doświadczeniu w branży elektrycznej i fachowo przeszkolonemu zespołowi dobierzemy dla Państwa odpowiedni system, profesjonalnie zamontujemy panele słoneczne i uruchomimy całą instalację oraz przeszkolimy z działania systemu, tak aby wszystkie parametry spełniały Państwa oczekiwania.

Na pewno każdy chciałby cieszyć się tanią i ekologiczną energią, a z naszą fachową pomocą mają Państwo taką możliwość już dziś.

KONTAKT

kom: 665 119 119
kom: 885 554 478
kom: 606 291 193
fotowoltaika@elmax-ecoenergia.pl

Słońce zapłaci za Twój prąd!

Inwestycja w montaż systemu fotowoltaicznego zwraca się w stosunkowo szybkim czasie i w rezultacie pozwala zredukować ponoszone koszty energii elektrycznej nawet o 90%! Ponadto biorąc pod uwagę ciągle rosnące ceny za energię elektryczną, finalne korzyści po kilku latach mogą się okazać jeszcze większe!
Zapytaj doradcę o dogodne warunki w ramach dotacji - tel: 32 479 81 30, kom: 885 554 478

Jakie są zalety zastosowania systemu fotowoltaicznego?

Niskie rachunki za prąd, bezobsługowa eksploatacja i nowoczesny, ekologiczny system zasilający w energię elektryczną wszystkie urządzenia w domu czy w firmie.
Poznaj wszystkie zalety zastosowania fotowoltaiki!

Dowiedz się więcej

Jak działa mini-elektrownia słoneczna?

System, który będzie dla Państwa produkował prąd działa bezobsługowo i bezpiecznie.
Cały układ nazywamy elektrownią, którą zawsze projektujemy indywidualnie dla każdego klienta, biorąc pod uwagę uwarunkowania techniczne na terenie inwestycji oraz oczekiwane parametry jakie system fotowoltaiczny ma wypracować.

Ile prądu można uzyskać z paneli słonecznych?

Średnie roczne nasłonecznienie w Polsce wynosi około 1000 kWh na m2 i jest to wartość w zupełności wystarczająca, aby cieszyć się z efektywnej pracy instalacji fotowoltaicznej. Zasoby słoneczne w Polsce są podobnej jakości do tych obserwowanych w Niemczech czy Francji, gdzie instalacje fotowoltaiczne są powszechnie stosowane. Wynika to głównie z położenia na tej samej szerokości geograficznej. Dla przykładu roczna suma napromieniowania wynosi odpowiednio dla Warszawy ok. 1020 kWh/m2/rok, dla Berlina ok. 1000 kWh/m2/rok, dla Paryża ok. 1100 kWh/m2/rok.

Efektywność promieniowania bardzo dobrze obrazuje mapa nasłonecznienia w Polsce stworzona przez Fotowoltaiczny System Informacji Geograficznej (PVGIS- Photovoltaic Geographical Information System).

Dowiedz się więcej

Ile kosztuje kompletna instalacja do produkcji prądu ze słońca?

System fotowoltaiczny, nazywany elektrownią elektryczną projektujemy indywidualnie dla każdego Inwestora. Dlatego nasz specjalista ocenia warunki techniczne, usytuowanie w terenie i nasłonecznienie oraz zapotrzebowanie na energię. Wówczas oferta zostaje precyzyjnie opracowana pod kątem wydajności i mocy. Przede wszystkim uwzględniamy optymalny montaż instalacji paneli słonecznych w dopasowanym systemie mocowań wraz ze wszystkimi podzespołami, przyłączami i elementami zabezpieczającymi. Potem przedstawiany jest Inwestorowi kompletny kosztorys wszystkich elementów składowych instalacji i prac montażowych.

Ponieważ profesjonalny montaż jest kluczem dla niezawodności i żywotności całego systemu mogą Państwo mieć pewność, że współpracując z naszymi specjalistami cała elektrownia fotowoltaiczna będzie pracować dla Państwa sprawnie przez długie lata. Dlatego nasi monterzy posiadają niezbędne uprawnienia do montażu i uruchomienia instalacji, przeprowadzają także pomiary oraz objaśnią działanie i obsługę systemu jego przyszłym użytkownikom. Służymy Państwu także sprawnym serwisem i konserwacją wszystkich elementów elektrowni.

W jakim zakresie i na jakim obszarze świadczymy usługi?

Nasz dział instalacji fotowoltaicznych świadczy usługi w pełnym zakresie, od projektu i wyceny, poprzez montaż, uruchomienie, serwis i konserwację. Fachowo zaplanujemy Państwa instalację, tak aby była dostosowana do warunków technicznych jakie mamy do dyspozycji na danej nieruchomości i postaramy się zaproponować najbardziej korzystną cenę. Dodatkowo zadbamy o dobór odpowiednich parametrów fotoogniw i podzespołów, tak aby całość stanowiła wydajną i sprawną elektrownię. Ponadto uruchomimy cały system wraz z pomiarami i objaśnieniem zasad działania, a także służymy sprawnym serwisem i usługami w zakresie konserwacji instalacji elektrycznej i fotowoltaicznej.

Dowiedz się więcej

 

Nasza siedziba mieści się w Tychach, a posiadając bogate zaplecze warsztatowe, transportowe i logistyczne możemy zaoferować usługi na szerokim obszarze (Śląsk, Małopolska, Opolszczyzna). Naszymi klientami są mieszkańcy śląskich miast takich jak Katowice, Rybnik, Gliwice, Mysłowice, Mikołów, Ruda Śląska, Bytom, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Jastrzębie Zdrój, Cieszyn, Zabrze, Chorzów i Żory. Następnie możemy wymienić miasta Małopolski, jak na przykład Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia czy Wadowice. Natomiast województwo opolskie to między innymi Opole, Brzeg, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Namysłów, Nysa, Olesno, Prudnik i Strzelce Opolskie.

Dowiedz się więcej

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ WYCENY I SPRAWDŹ KOSZT INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Oczywiście przed przystąpieniem do przygotowania oferty i wyceny niezbędna jest konsultacja, dlatego zachęcamy do kontaktu!

KONTAKT

kom: 665 119 119 | kom: 885 554 478 | kom: 606 291 193

fotowoltaika@elmax-ecoenergia.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elmax-Hurt mojego adresu e-mail do korespondencji w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Elmax-Hurt za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.