Elmax Hurt autoryzowanym dystrybutorem marki Faraone

Nasza hurtownia została Autoryzowanym Dystrybutorem włoskiego producenta drabin, podestów i rusztowań Faraone. Marka Faraone istnieje na rynku od 1969 roku i jest oznaką bezpieczeństwa, trwałości i wygody użytkowania.

W ofercie firmy Faraone znajdują się:
- drabiny
- podesty
- podnośniki towarowe
- wieże jezdne
- rusztowania
- innowacyjne platformy osobowe ELEVAH
- produkty specjalne na indywidualne zamówienie

Produkty Faraone posiadają certyfikaty akceptowalne przez państwowe instytucje kontrolujące jakość oraz bezpieczeństwo pracy.

Kilka słów o firmie Faraone
FARAONE POLAND wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom Klientów. Produkty znajdują zastosowanie np.: wewnątrz obiektów przemysłowych jak i na otwartej przestrzeni, zwiększając komfort i bezpieczeństwo pracy. Umożliwiają i ułatwiają dostęp do maszyn i urządzeń przy liniach produkcyjnych.

Gdzie znajdziesz drabiny Faraone?
Ekspozycje produktów Faraone można oglądać przed naszą siedzibą oraz na terenie hurtowni. Nasi doradcy służą pomocą w doborze sprzętu, przedstawią również pełną ofertę Faraone wraz z katalogiem produktów.

 

Skontaktuj się z nami :

tel: 32 479 81 10  | kom: 666 059 948; 885 560 624

handlowy@elmax-hurt.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elmax-Hurt mojego adresu e-mail do korespondencji w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Elmax-Hurt za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.