POMPY CIEPŁA

POMPY CIEPŁA

Pompy Ciepła w Elmax!

Pompy ciepła z Elmax? Jak najbardziej! Dostarczanie klientom pomp ciepła wspiera nasze pragnienie, by zapewnić klientom dom samowystarczalny. Oznacza to, że jesteśmy w stanie przygotować cały budynek pod kątem elektryczności i efektywnych źródeł energii, ograniczając tym samym koszty użytkowania do minimum.

 

Ekologiczne i oszczędne ogrzewanie domu

Dzięki ELMAX koncepcja domu, który nie ponosi kosztów, jest możliwa do zrealizowania. Wszystko za sprawą kilku części składowych:

- Odnawialnych źródeł energii
- Pomp ciepła oraz nowoczesnej klimatyzacji
- Magazynów energii i ciepła
- Systemów zarządzania energią HEMS/EMS
- Wykwalifikowanego zespołu i firmy, w której masz wszystko!
- Dodatkowym atutem systemów z pompami ciepła jest możliwość korzystania z ciepłej wody użytkowej

Pompy ciepła to nie tylko ekologiczne źródło ciepła. Dodatkowo są wygodne w użytkowaniu i obsłudze. Instalacja urządzenia jest niezwykle prosta oraz nie wywołuje większej ingerencji w struktury budynku. Nie stwarza również ryzyka wybuchu podczas pracy i może być całkowicie bezobsługowa.

 

Dotacje do pomp ciepła

Z uwagi na promowanie odnawialnych źródeł energii warto zainwestować w montaż pomp ciepła. W najbliższych latach stopniowo będzie odchodzić się od ogrzewania węglowego i gazowego, natomiast pompy ciepła są świetną alternatywą.

Nasi doradcy pomogą przeprowadzić przez najważniejsze etapy ubiegania się o dotacje. Dodatkowo udzielimy wszystkich niezbędnych informacji związanych z programami Moje Ciepło oraz Mój Prąd 4.0, Czyste Powietrze oraz poinformujemy o możliwościach związanymi z ulgami termomodernizacyjnymi.

 

Z czego składa się pompa ciepła?

Na zewnątrz budynku umieszczony jest agregat wyposażony w wentylator, kompresor i parownik. Umiejscowiony jest on na konstrukcji ułożonej na gruncie. Istotne jest, by agregat znajdował się na odpowiedniej wysokości, by umożliwić odprowadzenie kondensatu. Alternatywnym miejscem montażu jest elewacja budynku lub płaski dach o mocnej konstrukcji.

Drugim elementem jest jednostka wewnętrzna, która najczęściej montowana jest w kotłowni lub pomieszczeniu gospodarczym. W zależności od konfiguracji systemu montuje się dodatkowy osprzęt w postaci zbiorników buforowych, sprzęgieł hydraulicznych, pomp obiegowych i cyrkulacyjnych.

Istnieje możliwość montażu układu biwalentnego który sprawnie współpracuje z innym, alternatywnym źródłem ogrzewania.

 

Dlaczego warto zamówić pompę ciepła w Elmax-Hurt?

Nasza firma od lat świadczy usługi związane z elektrycznością. W przypadku kompleksowej usługi zintegrujemy pompy ciepła z innymi systemami - w tym magazynami energii, panelami fotowoltaicznymi. Całość inwestycji w naszej firmie pozwala uniknąć wielu problemów logistycznych na budowie oraz zoptymalizować poniesione koszty.

KONTAKT

kom: 665 119 119
kom: 885 554 478
kom: 606 291 193
pompyciepla@elmax-ecoenergia.pl

Elmax-Hurt stale współpracuje z japońskim producentem pomp ciepła DAIKIN, w którego ofercie znajdują się ciche i niezwykle wydajne urządzenia. Ponadto w swej ofercie znajdują się pompy ciepła firm:

KONTAKT

kom: 665 119 119 | kom: 885 554 478 | kom: 606 291 193
pompyciepla@elmax-ecoenergia.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elmax-Hurt mojego adresu e-mail do korespondencji w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Elmax-Hurt za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.