O FIRMIE

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy z pasją podejmują się każdego wyzwania. Działamy w branży już od 30 lat. Współpracując z nami otrzymują Państwo  produkty i usługi na najwyższym poziomie, w pełni dostosowane do potrzeb i Państwa wymagań. Nasza Firma zlokalizowana jest w Tychach, a poza miastem obsługujemy  cały Śląsk,  między innymi Katowice, Gliwice, Mikołów, a także klientów spoza naszego regionu.

Co możemy zaoferować?

  • Prowadzimy hurtownię i sklep elektryczny, klientom detalicznym zapewniamy bezpłatne doradztwo i pomoc techniczną oraz wysoką jakość oferowanych produktów.
  • Firmom z branży instalacyjno- budowlanej i projektantom oferujemy konkurencyjne ceny i bogatą ofertę, z kolei hurtowniom i sklepom zwiększenie atrakcyjności własnej Firmy dzięki rozszerzeniu asortymentu i zyskanie wielu nowych klientów. Więcej o współpracy tutaj.

Dlaczego my?

Nasze usługi są kompleksowe: doradzamy, sprzedajemy, projektujemy, montujemy i serwisujemy. Wszystko w jednym miejscu, dla Firm, hurtowni, sklepów, instytucji i klientów indywidualnych. Każdego klienta obsługujemy z zaangażowaniem i oferujemy usługi na najwyższym poziomie, co potwierdza certyfikat systemu zarządzania jakością ISO PN-EN 9001:2009.

Nasz ciągły i stabilny rozwój potwierdza przynależność do największej polskiej sieci hurtowni elektrycznych Forum-Rondo, a dynamiczne umacnianie pozycji na rynku zostało uhonorowane prestiżową nagrodą Gazele Biznesu. Nasza zrównoważona polityka wzrostu i uczciwość w biznesie została przypieczętowana  tytułami Rzetelna Firma, Złoty Płatnik oraz Rozważna Firma.

Więcej informacji:

nowe buttony GB, iso, fr, rf, zp 2 3 4 56

1 galeria  BROSZ

KONTAKT


WSPIERAMY SPORT I LOKALNE INICJATYWY! 

wspieramy sport1  wspieramy sport8  wspieramy sport9    wspieramy sport3

wspieramy sport6  wspieramy sport11  wspieramy sport10  wspieramy sport4  wspieramy sport

Więcej o akcjach i wydarzeniach jakie sponsorujemy znajdziecie Państwo na naszym fanpage: www.facebook.com/elmax, zapraszamy!


KONTAKT

ELMAX-HURT Żywicki Spółka Jawna

43-100 Tychy, ul. Oświęcimska 83
telefon: (32) 479 81 00
e-mail: biuro@elmax-hurt.pl