KONTAKT

ELMAX-HURT Żywicki Spółka Jawna

43-100 Tychy, ul. Oświęcimska 83
telefon: (32) 479 81 00
e-mail: biuro@elmax-hurt.pl

NIP: 646-25-97-231
REGON: 278062818
KRS: 0000287572

 

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek 07:00 - 18:00
wtorek 07:00 - 18:00
środa 07:00 - 18:00
czwartek 07:00 - 18:00
piątek 07:00 - 18:00
sobota 08:00 - 13:00

 

KONTAKT DO POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁÓW FIRMY

 

Hurtownia i sklep elektryczny

tel: 32 479 81 10  | kom: 666 059 948; 885 560 624

handlowy@elmax-hurt.pl


Salon oświetlenia

tel: 885 853 264

oswietlenie@elmax-hurt.pl


Klimatyzacja

tel: 32 479 81 30 | kom: 665 119 119

klimatyzacja@elmax-hurt.pl


Klimatyzacja serwis i przeglądy

tel: 32 479 81 71 | kom: 885 554 483

serwisklima@elmax-hurt.pl


Fotowoltaika

tel: 32 479 81 30 | kom: 885 554 478

fotowoltaika@elmax-hurt.pl


Prefabrykacja rozdzielni

tel: 32 479 81 32 | kom: 728 413 682

prefabrykacja@elmax-hurt.pl


Wypożyczalnia  elektronarzędzi

tel: 32 479 81 10  | kom: 666 059 948; 885 560 624

handlowy@elmax-hurt.pl


Instalacje i sieci elektryczne, alarmowe i teletechniczne

tel: 32 479 81 70

instalacje@elmax-hurt.pl | biuro@elmax.tychy.pl | www.elmax.tychy.pl


Ofertowanie i przetargi 

tel: 32 479 81 51

k.dabrowska@elmax-hurt.pl


Serwis 24/7

kom: 784 505 199

serwis@elmax-hurt.pl


Marketing

tel: 32 479 81 86 | kom: 728 413 685

marketing@elmax-hurt.pl


Księgowość

tel: 32 479 81 83

ksiegowosc@elmax-hurt.pl