KONTAKT

ELMAX-HURT Żywicki Spółka Jawna

43-100 Tychy, ul. Orzeszkowej 15 b

telefon: (32) 328 26 08, (32) 328 26 07

e-mail: biuro@elmax-hurt.pl

NIP: 646-25-97-231

REGON: 278062818

KRS: 0000287572

www.elmax-hurt.pl

 

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek07:00-18:00
wtorek07:00-18:00
środa07:00-18:00
czwartek07:00-18:00
piątek07:00-18:00
sobota08:00-13:00

KONTAKT DO POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁÓW FIRMY

Hurtownia i sklep elektryczny

tel: 32 328 26 07/08 wew. 211, 212 | kom: 666 059 948

handlowy@elmax-hurt.pl

 


Instalacje i sieci elektryczne, alarmowe i teleteczniczne

tel: (32) 217 32 47

instalacje@elmax-hurt.pl | biuro@elmax.tychy.pl | www.elmax.tychy.pl

 


Serwis 24/7

kom: 784 505 199

serwis@elmax-hurt.pl

 


Prefabrykacja rozdzielni elektrycznych

tel: 32 328 26 07/08 wew.235 | kom: 728 413 682

prefabrykacja@elmax-hurt.pl

 


Klimatyzacja

tel: 32 328 26 07/08 wew. 220 | kom: 728 413 682

klimatyzacja@elmax-hurt.pl

 


Fotowoltaika

tel: 32 328 26 07/08 wew. 220 | kom: 728 413 682

fotowoltaika@elmax-hurt.pl

 


Oświetlenie

tel: 32 328 26 07/08 wew. 231 | kom: 885 853 264

oswietlenie@elmax-hurt.pl

 


Ofertowanie i przetargi 

tel: 32 328 26 07/08 wew. 233

k.dabrowska@elmax-hurt.pl

 


Księgowość

tel: 32 328 26 07/08 wew. 218

ksiegowosc@elmax-hurt.pl

 


Marketing

tel: 32 328 26 07/08 wew. 217 | kom: 728 413 685

marketing@elmax-hurt.pl