KLIMATYZACJA

BOGATY WYBÓR URZĄDZEŃ ORAZ USŁUGI NA TERENIE ŚLĄSKA (TYCHY, KATOWICE, MIKOŁÓW, PSZCZYNA I INNE MIASTA), A TAKŻE POZA AGLOMERACJĄ ŚLĄSKĄ

Kiedyś klimatyzacja uznawana była za rozwiązanie luksusowe, stosowane tylko w najbardziej nowoczesnych i bogatych obiektach. Dziś na klimatyzator może sobie pozwolić właściwie każdy, niezależnie od potrzeb i miejsca, w którym urządzenie ma zostać zamontowane.

Zalety klimatyzacji

  • Latem, przy wysokich temperaturach, organizm potrzebuje skutecznego ochłodzenia. Otwieranie okien nic nie da, bo gdy na dworze panuje upał, a powietrze nawet nie drgnie, wentylacja pomieszczenia jest zbyt słaba, aby móc odczuć ulgę. Wówczas najlepiej sprawdzi się klimatyzacja!
  • Miasta na Śląsku takie jak na przykład Bytom, Sosnowiec, Zabrze, Częstochowa, Jaworzno, Mysłowice, Żory, Gliwice, Katowice, Tychy, czy Mikołów, to miejscowości przemysłowe, gęsto zabudowane, w których asfalt i beton nagrzewają się, potęgując wrażenie upału. Klimatyzacja nie tylko pozwoli uzyskać optymalną temperaturę w pomieszczeniach, ale sprawia, że nie wdychamy zanieczyszczonego powietrza ? stosowane w klimatyzatorach filtry oczyszczają powietrze z kurzu i innych zanieczyszczeń, zapobiegają też rozwojowi bakterii, wirusów i grzybów. Klimatyzacja w domu to także zdrowe środowisko dla naszych dzieci!
  • Nabywając klimatyzację do swojego miejsca pracy lub do domu zapewniamy nie tylko przyjemne ochłodzenie latem i skuteczne ogrzewanie zimą, lecz również zdrowe i komfortowe środowisko pracy. Klimatyzacja w biurze z pewnością podnosi wydajność pracy!

Klimatyzacja ? tak. Dlaczego tylko u nas?

Znane nam są z opowieści klientów sytuacje, w których ktoś zakupił klimatyzator, a później ? zamiast cieszyć się przyjemnym orzeźwieniem ? wciąż wzywał fachowca do naprawy urządzenia. U nas takie historie nie mają miejsca.

Z doświadczenia wiemy 90% usterek klimatyzacji jest wynikiem albo nieprawidłowego montażu urządzenia, albo nieodpowiedniej pielęgnacji i konserwacji klimatyzatora. Dlatego my oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż klimatyzacji oraz e system serwisu na korzystnych warunkach. Zajmując się całym sektorem, zapewniamy profesjonalną obsługę. Znajomość urządzenia, jego pochodzenia oraz historii użytkowania, a także  wieloletnia praktyka pozwala nam szybko zdiagnozować i usunąć sprawnie każdą usterkę.

urządzenia   montaż   serwis   katalogi   realizacje

ANKIETA

KONTAKT