PROMOCJE

AKTUALNE PROMOCJE

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w ELMAX!

ELEKTROKLUB: Daj sobie szansę – dołącz do Elektroklubu i zgarniaj NAGRODY!

W okresie od 15 lipca do 31 sierpnia 2020 roku:

  • zrób zakupy towarów marki Schneider Electric za kwotę 1000 zł netto
  • zarejestruj się w programie Elektroklub lub potwierdź uczestnistwo i odbierz nagrodę – Wkrętak wielofunkcyjny 4V Li-Ion, 1.5Ah firmy Verto!

Każdy Laureat ma prawo wyłącznie do jednej nagrody.

Aby otrzymać nagrodę należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać najpóźniej do 14 września 2020r. na adres: marketing@forum-rondo.eu

Regulamin

ELEKTROKLUB: Aktywuj promocję – Sztafeta LEDtube!

Zapraszamy do udziału w promocji produktów marki PHILIPS.

Promocja trwa od 10 lipca do 30 września 2020 roku. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie www.elektroklub.pl lub poprzez e-mail.
Promocją objęte Produkty Philips LEDtube. Za zakup Produktów Philips LEDtube otrzymasz 2x więcej punktów.
Dla 3 osób, które uzyskają najwyższą wartość punktową za dokonane zakupy produktów LEDtube w okresie od daty aktywacji Promocji przewidziana jest dodatkowo nagroda w postaci 500 pkt ekstra!
Warunkiem otrzymania bonusu jest uzyskanie minimum 500 pkt za dokonane zakupy LEDtube.

Więcej informacji: Elektroklub

Promocja EATON "ZŁAP OKAZJĘ"

Kup produkty firmy EATON za kwotę 2500 zł netto i odbierz nagrodę: kartę mediaexpert o wartości 100 zł brutto!

Aby otrzymać nagrodę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w ELMAX, który następnie należy przesłać (najpóźniej do 31 sierpnia 2020r.) wraz z kserokopią faktury potwierdzającej dokonanie zakupu na adres Organizatora zamieszczony w formularzu. Druk formularza można pobrać również poniżej. O przyznaniu nagród decydować będzie kolejność przesłanych zgłoszeń. Przekazanie nagród bezpośrednio Uczestnikowi nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni roboczych po przesłaniu formularza zgłoszeniowego. Za zakup stanowiący wielokrotność wartości uprawniającej do otrzymania nagrody, uczestnikowi przysługuje proporcjonalnie większa liczba nagród. Jednak nie więcej jak 5 nagród dla jednego uczestnika. Szczegóły w regulaminie.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN 

 

 

 

 

OSPEL: Włącz kreatywne rozwiązania!

Zapraszamy do udziału w promocji produktów marki OSPEL. Produkty objęte promocją to cały asortyment firmy Ospel S.A dostępny w naszym punkcie sprzedaży. Promocja skierowana jest do klientów, którzy dokonają zakupów promocyjnych wyrobów za określoną kwotę:

 

I próg - zakup o wartości co najmniej 500 PLN netto – nagroda: T-shirt 4F za 1grosz

II próg - zakup o wartości co najmniej 1000 PLN netto – nagroda: bluza z kapturem 4F za 1grosz

 

Czas trwania promocji: od 28.04.2020 do wyczerpania puli nagród.

 

REGULAMIN PROMOCJI
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

 

ELEKTROKLUB: Aktywuj promocję, instaluj i odbierz 1000 zł !

Zapraszamy do udziału w promocji produktów marki PHILIPS, SCHNEIDER i NKT. Promocja trwa od 1 czerwca do 30 listopada 2020 roku. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja (za pośrednictwem maila lub strony www.elektroklub.pl). Promocją objęte są wszystkie produkty punktowane w ramach programu Elektroklub i opublikowane na stronie www.elektroklub.pl.

Nagrodami w promocji są:

1 000 pkt za spełnienie wyznaczonego celu punktowego dla danego Producenta
lub
2 000 pkt za spełnienie wyznaczonego celu punktowego dla dwóch dowolnych Producentów
lub
10 000 pkt za spełnienie wszystkich 3 celów punktowych wyznaczonych dla każdego
z trzech Producentów.

Realizacja celów punktowych dostępna jest po zalogowaniu się na stronie www.elektroklub.pl w zakładce "Promocje".

 

Więcej informacji i aktywacja promocji tutaj.

 

Program Partnerski ELEKTROKLUB

Jako Oficjalny partner programu ELEKTROKLUB serdecznie zachęcamy do rejestracji u naszych handlowców! Program jest dedykowany elektrykom i firmow instalacyjnym branży elektrycznej. Rejestracja i udział w programie są całkowiecie bezpłatne i bezobsługowe!

Uczestnikiem Programu może być osoba, która prowadzi działalność gospodarczą w branży elektrycznej lub elektroinstalacyjnej. Jak wyżej wspomniano rejestracja i udział w programie są całkowiecie bezpłatne! Dodatkowo uczestnictwo w innych programach partnerskich, lojalnościowych, czy konkursach nie wpływa na uczestnictwo w Programie Partnerskim Elektroklub. Warto się zarejsterować ponieważ w momencie gdy stajesz się Uczestnikiem ELEKTROKLUBU otrzymujesz punkty w zamian za wykonywanie swoich codziennych obowiązków związanych z pracą elektroinstalatora! A zatem każde zakupy artykułów elektrycznych objetych programem, dokonane w hurtowni partnerskiej Elektroklubu. Zebrane bunkty można wymieniać na cenne nagrody rzeczowe, doładowania pieniężne do karty płatnicznej. Co więcej, członkostwo daje dostęp do fachowej, branżowej wiedzy i szkoleń technicznych. Ponadto każde szkolenie on-line w którym uczestnik weźmie udział również jest dodatkowo punktowane! Podsumowując- ELEKTROKLUB to same korzyści!

 

Więcej informacji o programie na stronie: www.elmax-hurt.pl/elektroklub.

 

elektroklub elmax program lojalnościowy dla elektryków