PROMOCJE

AKTUALNE PROMOCJE

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w ELMAX!

Program Partnerski ELEKTROKLUB

Jako Oficjalny partner programu ELEKTROKLUB serdecznie zachęcamy do rejestracji u naszych handlowców! Program jest dedykowany elektrykom i firmow instalacyjnym branży elektrycznej. Rejestracja i udział w programie są całkowiecie bezpłatne i bezobsługowe!

Uczestnikiem Programu może być osoba, która prowadzi działalność gospodarczą w branży elektrycznej lub elektroinstalacyjnej. Jak wyżej wspomniano rejestracja i udział w programie są całkowiecie bezpłatne! Dodatkowo uczestnictwo w innych programach partnerskich, lojalnościowych, czy konkursach nie wpływa na uczestnictwo w Programie Partnerskim Elektroklub. Warto się zarejsterować ponieważ w momencie gdy stajesz się Uczestnikiem ELEKTROKLUBU otrzymujesz punkty w zamian za wykonywanie swoich codziennych obowiązków związanych z pracą elektroinstalatora! A zatem każde zakupy artykułów elektrycznych objetych programem, dokonane w hurtowni partnerskiej Elektroklubu. Zebrane bunkty można wymieniać na cenne nagrody rzeczowe, doładowania pieniężne do karty płatnicznej. Co więcej, członkostwo daje dostęp do fachowej, branżowej wiedzy i szkoleń technicznych. Ponadto każde szkolenie on-line w którym uczestnik weźmie udział również jest dodatkowo punktowane! Podsumowując- ELEKTROKLUB to same korzyści!

 

Więcej informacji o programie na stronie: www.elmax-hurt.pl/elektroklub.

 

elektroklub elmax program lojalnościowy dla elektryków

Promocja SCHNEIDER dla członków Elektroklubu!

Promocja trwa od 01 kwietnia do 31 maja 2020 roku, a warunkiem uczestnictwa w Promocji jest członkostwo w Programie ELEKTROKLUB oraz aktywacja promocji na stronie www.elektroklub.pl lub poprzez e-mail. Promocją objęte są wszystkie produkty Schneider z serii: Asfora, Sedna lub Cedar. Za zakup tych produktów w okresie trwania promocji punkty mnożymy x2!

Dodatkowo dla 3 osób, które zakupią największą ilość Produktów Promocyjnych w okresie od daty aktywacji Promocji do jej zakończenia, przewidziana jest nagroda: Grill Campingaz XPERT 200 (nagroda będzie przekazana w formie równowartości punktów potrzebnych do zamówienia nagrody w katalogu nagród).

 

Wszystkie informacje na temat promocji znajdują się na stronie: www.elektroklub.pl/promocje

Więcej informacji na temat Programu Elektroklub znajdą Państwo za stronie: www.elmax-hurt.pl/elektroklub. Zapraszamy do rejestracji w programie!

OSPEL: Włącz kreatywne rozwiązania!

Zapraszamy do udziału w promocji produktów marki OSPEL. Produkty objęte promocją to cały asortyment firmy Ospel S.A dostępny w naszym punkcie sprzedaży. Promocja skierowana jest do klientów, którzy dokonają zakupów promocyjnych wyrobów za określoną kwotę:

 

I próg - zakup o wartości co najmniej 500 PLN netto – nagroda: T-shirt 4F za 1grosz

II próg - zakup o wartości co najmniej 1000 PLN netto – nagroda: bluza z kapturem 4F za 1grosz

 

Czas trwania promocji: od 28.04.2020 do wyczerpania puli nagród.

 

REGULAMIN PROMOCJI
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY