PROMOCJE

AKTUALNE PROMOCJE

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w ELMAX!

ELEKTROKLUB: Ekspresowa Promocja

Zapraszamy do udziału w promocji produktów marki PHLIPS.

Czas trwania promocji: od 01.09.2020 – 30.11.2020

Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie www.elektroklub.pl lub poprzez e-mail.

Promocją objęte są wszystkie oprawy Philips Ledinaire. Za zakup opraw Philips Ledinaire otrzymasz 2x więcej punktów.

Dla 3 osób, które uzyskają najwyższą wartość punktową za dokonane zakupy produktów Philips Ledinaire w okresie od daty aktywacji Promocji przewidziana jest dodatkowo nagroda: Ariete Ekspres ciśnieniowy 1389/18 Classica  (nagroda będzie przekazana w formie równowartości punktów potrzebnych do zamówienia nagrody w katalogu nagród).

Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub. Naliczenie punktów za promocję nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia. Faktury, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia, zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.

Więcej szczegółów: Elektroklub

ELEKTROKLUB: Świeży podmuch nagród

Zapraszamy do udziału w promocji produktów marki Schneider.

Czas trwania promocji: od 07.09.2020 – 31.10.2020

Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja na stronie www.elektroklub.pl lub poprzez e-mail.

Promocją objęte są wszystkie produkty: Aparatura (K60, Acti9), Osprzęt (Asfora, Sedna, Mureva, Cedar, Cedar Plus, Prima, Odace, Leona) oraz obudowy Easy9. Za zakup Produktów Promocyjnych w okresie od daty aktywacji Promocji do jej zakończenia z dwóch dowolnych serii Twoje punkty zostaną pomnożone x2, a za zakup produktów z trzech dowolnych serii Twoje punkty zostaną pomnożone x3.

Dla 3 osób, które zakupią największą ilość Produktów Promocyjnych w okresie od daty aktywacji Promocji do jej zakończenia, przewidziana jest dodatkowo nagroda: Oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji (nagroda będzie przekazana w formie równowartości punktów potrzebnych do zamówienia nagrody w katalogu nagród).

Nagrody uzyskane w promocji podlegają zasadom opodatkowania, wysyłki i wydania nagród w programie Elektroklub.

Naliczenie punktów promocyjnych nastąpi najpóźniej w terminie 30 dni od daty jej zakończenia. Dane, które zostaną przesłane przez Dystrybutora do Koordynatora w późniejszym terminie niż okres jej rozliczenia, zostaną uwzględnione na koniec kolejnego kwartału kalendarzowego.

Więcej szczegółów: Elektroklub

Aktywna promocja z ETI

Zapraszamy do udziału w promocji produktów marki ETI.

Czas trwania promocji: od 17.08.2020 – 16.10.2020

Produkty objęte promocją to: Aparatura modułowa (gr V) ETI Polam, dostępna w hurtowni ELMAX

Uczestnicy, którzy dokonają zakupów promocyjnych wyrobów za określoną kwotę, otrzymają nagrodę:

I próg - zakup o wartości co najmniej 2 500 PLN netto – nagroda: KARTA PODARUNKOWA MEDIA EXPERT lub DECATHLON  o wartości 100PLN

II próg - zakup o wartości co najmniej 6 000 PLN netto – nagroda: KARTA PODARUNKOWA MEDIA EXPERT lub DECATHLON  o wartości 250PLN

III próg - zakup o wartości co najmniej 12 000 PLN netto – nagroda: KARTA PODARUNKOWA MEDIA EXPERT lub DECATHLON  o wartości 600PLN

IV próg - zakup o wartości co najmniej 20 000 PLN netto – nagroda: KARTA PODARUNKOWA MEDIA EXPERT lub DECATHLON  nagroda o wartości 1000PLN

Aby otrzymać nagrodę przysługującą za zakupy na kwotę upoważniającą do odebrania nagrody należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej, który następnie należy przesłać (najpóźniej do 30 października 2020) wraz z kserokopią faktury (faktur) potwierdzającej dokonanie zakupu na adres Organizatora zamieszczony w formularzu.

Regulamin promocji

Formularz zgłoszeniowy

OSPEL: Włącz kreatywne rozwiązania!

Zapraszamy do udziału w promocji produktów marki OSPEL. Produkty objęte promocją to cały asortyment firmy Ospel S.A dostępny w naszym punkcie sprzedaży. Promocja skierowana jest do klientów, którzy dokonają zakupów promocyjnych wyrobów za określoną kwotę:

 

I próg - zakup o wartości co najmniej 500 PLN netto – nagroda: T-shirt 4F za 1grosz

II próg - zakup o wartości co najmniej 1000 PLN netto – nagroda: bluza z kapturem 4F za 1grosz

 

Czas trwania promocji: od 28.04.2020 do wyczerpania puli nagród.

 

REGULAMIN PROMOCJI
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

 

ELEKTROKLUB: Aktywuj promocję, instaluj i odbierz 1000 zł !

Zapraszamy do udziału w promocji produktów marki PHILIPS, SCHNEIDER i NKT. Promocja trwa od 1 czerwca do 30 listopada 2020 roku. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest jej aktywacja (za pośrednictwem maila lub strony www.elektroklub.pl). Promocją objęte są wszystkie produkty punktowane w ramach programu Elektroklub i opublikowane na stronie www.elektroklub.pl.

Nagrodami w promocji są:

1 000 pkt za spełnienie wyznaczonego celu punktowego dla danego Producenta
lub
2 000 pkt za spełnienie wyznaczonego celu punktowego dla dwóch dowolnych Producentów
lub
10 000 pkt za spełnienie wszystkich 3 celów punktowych wyznaczonych dla każdego
z trzech Producentów.

Realizacja celów punktowych dostępna jest po zalogowaniu się na stronie www.elektroklub.pl w zakładce "Promocje".

 

Więcej informacji i aktywacja promocji tutaj.

 

Program Partnerski ELEKTROKLUB

Jako Oficjalny partner programu ELEKTROKLUB serdecznie zachęcamy do rejestracji u naszych handlowców! Program jest dedykowany elektrykom i firmow instalacyjnym branży elektrycznej. Rejestracja i udział w programie są całkowiecie bezpłatne i bezobsługowe!

Uczestnikiem Programu może być osoba, która prowadzi działalność gospodarczą w branży elektrycznej lub elektroinstalacyjnej. Jak wyżej wspomniano rejestracja i udział w programie są całkowiecie bezpłatne! Dodatkowo uczestnictwo w innych programach partnerskich, lojalnościowych, czy konkursach nie wpływa na uczestnictwo w Programie Partnerskim Elektroklub. Warto się zarejsterować ponieważ w momencie gdy stajesz się Uczestnikiem ELEKTROKLUBU otrzymujesz punkty w zamian za wykonywanie swoich codziennych obowiązków związanych z pracą elektroinstalatora! A zatem każde zakupy artykułów elektrycznych objetych programem, dokonane w hurtowni partnerskiej Elektroklubu. Zebrane bunkty można wymieniać na cenne nagrody rzeczowe, doładowania pieniężne do karty płatnicznej. Co więcej, członkostwo daje dostęp do fachowej, branżowej wiedzy i szkoleń technicznych. Ponadto każde szkolenie on-line w którym uczestnik weźmie udział również jest dodatkowo punktowane! Podsumowując- ELEKTROKLUB to same korzyści!

 

Więcej informacji o programie na stronie: www.elmax-hurt.pl/elektroklub.

 

elektroklub elmax program lojalnościowy dla elektryków