PROGRAM ELEKTROKLUB

Poznaj ELEKTROKLUB: wyjątkowy, prosty i zasobny program motywacyjno- lojalnościowy dla elektryków i firm instalacyjnych z branży elektrotechnicznej. Dlaczego warto? Przede wszystkim to szybka rejestracja, przejrzyste zasady i atrakcyjne profity! Poza tym to nic nie kosztuje, ponieważ rejestracja i uczestnictwo w programie jest zupełnie bezpłatne. Podczas standardowych zakupów nie musisz o niczym pamiętać, a punkty same się sumują i są przeliczane na nagrody. Z kolei Twoje konto i katalog nagród w Programie ELKETROKLUB są dostępne online 24h, więc w każdej chwili możesz sprawdzić stan swojego konta i wybrać nagrodę, która zostanie wysłana na podany przez Ciebie adres- oczywiście również bezpłatnie!

 

elektroklub, elmax

JEDEN PROGRAM, WIELE KORZYŚCI!

Codzienna praca może przynieść fantastyczne dodatkowe benefity! Dlatego zachęcamy do udziały w Programie ELEKTROKLUB. Od momentu rejestracji wszystkie Twoje punkty zarabiają! Po pierwsze program oferuje wartościowe nagrody rzeczowe (sprzęt AGD, RTV, sprzęt i akcesoria komputerowe, tablety, telefony, narzędzia i elektronarzędzia, biżuteria, kosmetyki, akcesoria sportowe itd.), po drugie zasilone karty płatnicze, po trzecie atrakcyjne promocje dla członków Programu, a po czwarte szkolenia online i dostęp do profesjonalnego portalu wiedzy. Wystarczy tylko, że zarejestrujesz się do programu, a punkty za zakupy same wpadają na Twoje konto! Nic prostszego!

Skorzystaj już dziś ze wszystkich atutów członkostwa w prestiżowym klubie ELEKTROKLUB! Więcej informacji o programie na stronie www.elektroklub.pl/o-programie.

 

Kupuj w hurtowni stacjonarnej ELMAX i w naszym sklepie on-line:

 

sklep elektryczny, hurtownia elektrotechniczna, e-sklep, internetowy

 

Kto może przystąpić do Programu?

Uczestnikiem Programu może być osoba, która prowadzi działalność gospodarczą w branży elektrycznej lub elektroinstalacyjnej. Co najważniejsze rejestracja i udział w programie są całkowiecie bezpłatne! Dodatkowo uczestnictwo w innych programach lojalnościowych nie wpływa na uczestnictwo w Programie Elektroklub. Warto się zarejsterować ponieważ w momencie gdy stajesz się Uczestnikiem ELEKTROKLUBU otrzymujesz punkty w zamian za wykonywanie swoich codziennych obowiązków związanych z pracą elektroinstalatora, czyli zakupy artykułów elektrycznych w hurtowniach partnerskich programu. Punkty możesz wymieniać na wspaniałe nagrody rzeczowe, doładowania karty płatnicznej, zyskujesz dostęp do fachowej, branżowej wiedzy i szkoleń technicznych. Co więcej, każde szkolenie on-line w którym weźmiesz udział również jest dodatkowo punktowane! Podsumowując- ELEKTROKLUB to same korzyści!

 

elektroklub, program dla elektryków

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROGRAMU ELEKTROKLUB?

Do programu można przystąpić na dwa sposoby: samodzielnie za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na stronie www.elektroklub.pl/rejestracja lub za naszym pośrednictwem! A ponadto ELMAX jako oficjalny partner Programu ELEKTROKLUB służy pełnym wsparciem. Dlatego chętnie odpowiemy Państwu na wszystkie pytania związane z rejestracją i członkostwem w Programie, a także możemy zarejestrować uczestnika na jego prośbę „od ręki”. Zatem- nie ma na co czekać!

 

Co jest potrzebne do rejestracji w Elektroklubie?

W celu rejestracji należy w formularzu na stronie www.elektroklub.pl podać dane Firmy, takie jak nazwa, NIP, rodzaj działalności i adres siedziby, a także dane osoby reprezentującej uczestnika. |Dodatkowo istotne jest także podanie danych sprzedawcy w hurtowni, w której dokonywane są zakupy lub w której Uczestnik został zaproszony do programu. Następnie po poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego online i kliknięciu ?Zapisz? Uczestnik otrzymuje wiadomość SMS ze swoim loginem i hasłem. W reaultacie uczestnik otrzymuje dostęp do konta w Programie oraz wszelkich funkcjonalności portalu www.

 

Zarejestruj się w ELMAX!

Zarejestrujemy Cię do Programu ELEKTROKLUB w kilka minut w czasie Twoich najbliższych zakupów w ELMAX! Wystarczy zgłosić taką chęć naszej obsłudze, która na miejscu dokona rejestracji, którą osoba przystępująca do Programu autoryzuje kodem SMS. W skrócie: tylko kilka kliknięć dzieli Cię od świata korzyści ELEKTROKLUBU! 

 

Pomóż nam rozwijać systemy premiowania klientów!

Rejestrując się do programu nie zapomnij podać danych swojego opiekuna handlowego i naszych danych w polu  'Dane sprzedawcy w hurtowni, w której zostałeś zaproszony do programu’. Dzięki temu  możemy obserwować rozwój Programu ELEKTROKLUB, a dzięki temu wpływać na jego dalsze ulepszanie! 

 

CO ZYSKUJESZ BĘDĄC CZŁONKIEM ELEKTROKLUBU?

Nagrody rzeczowe, pieniężne, vouchery na atrakcje i fachowa wiedza… Bądź najlepszy w swoim fachu i czerp z tego najwięcej korzyści!

Nagrody mogą zamawiać tylko zalogowani Uczestnicy Programu za pośrednictwem strony www Programu, dlatego tak ważna jest rejestracja! Później uczestnik, jak do tej pory robi już tylko zakupy, a punkty same wpadają na jego konto.  W celu zamówienia nagrody należy posiadać odpowiednią liczbę punktów, czyli równą lub większą od liczby punktów należnych za daną nagrodę. W celu złożenia Zamówienia należy wejść w zakładkę ?Nagrody” i wybrać odpowiednią z bogatego katalogu na stronie www. 

 

Jak zbierać punkty po zarejestrowaniu się w Programie?

Po zarejestrowaniu w programie Uczestnik otrzymuje punkty w zamian za zakupy  asortymentu marki Philips, Schneider Electric i NKT objętego programem, które są dokonywane w punkcie sprzedaży, który jest partnerem Programu. Zdobyte punkty są naliczane automatycznie, uczestnik nie musi się nigdzie logować ani pamiętać o okazaniu karty członkowskiej czy innym sposobie identyfikacji. Co ważne, aby punkty były naliczane dokument zakupu musi być wystawiony na takie same dane kontrahenta jak dane podane przy rejetracji do Programu. Punkty zbierasz robiąc zakupy produktów objętych Programem, ich lista wraz z wartościami punktowymi, jakie możesz otrzymać za ich zakup, dostępna jest tutaj. Dodatkowo premiowany jest punktami udział w szkoleniach, które znajdują się w zakładce www.elektroklub.pl/szkoleniatmp oraz udział w różnego rodzaju akcjach dodatkowych. 

 

Na co można przeznaczyc zebrane punkty?

Zebrane punkty można wymieniać na wspaniałe nagordy rzeczowe i doładowania karty płatnicznej! Ponadto rejestracja w Programie uprawnia do dostępu fachowej wiedzy poprzez stronę Programu i do szkoleń (za które również naliczane są punkty!). Katalog nagród rzeczowych jest niezwykle bogaty i zawiera rozmaite artykuły, od drobnych akcesoriów po wysokiej jakości sprzęt, a także vouchery na atrakcje, spa i wycieczki. Punkty można także przeznaczyć na zasilenie karty płatnicznej w środki pieniężne! Nagrody sa wydawane w terminie maksymalnie 14 dni, a koszt dostawy pokrywa Organizator.