KLIMATYZATORY W NASZEJ OFERCIE

Jaki klimatyzator wybrać?

Wybór urządzeń jest ogromny pod względem typu montażu, trybu pracy, systemu instalacji, sterowania czy designu samego klimatyzatora. Klimatyzacja do domu to komfort życia dla całej rodziny przez cały rok. Klimatyzacja do biura zapewni spokojną i wydajną pracę.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia renomowanych producentów, przeznaczone zarówno do domów i mieszkań, jak również dla instytucji i Firm. Obsługujemy klientów głównie w rejonie: Tychy, Mikołów, Katowice, Pszczyna, Gliwice, Żory, Jaworzno, Zabrze, Chorzów, Bytom, Zabrze, Mysłowice, Częstochowa, Sosnowiec  i cały Śląsk, a także klientów spoza naszego województwa (m.in. Oświęcim, Wadowice, Kraków).

Wszystkie katalogi znajdą Państwo tutaj.

KONTAKT

tel: 32 479 81 30
kom: 665 119 119
klimatyzacja@elmax-hurt.pl

Serwis i przeglądy

tel: 32 479 81 71
kom: 885 554 483
serwisklima@elmax-hurt.pl

Klimatyzatory DAIKIN

Klimatyzatory Daikin cechuje energooszczędność i komfort użytkowania, zamknięte w obudowach o wyjatkowym designie. Ponad 90 lat doświadczenia marki w projektowaniu urządzeń klimatyzacyjnych umożliwia nam korzystanie z jednych z najbardziej niezawodnych rozwiązań dostępnych na rynku. Daikin oferuje wiele różnych  serii i modeli jednostek wewnętrznych. Dzięki zróżnicowanemu wzornictwu urządzeń i możliwości elastycznej konfiguracji, wpisują się one idealnie do wystroju i stylu pomieszczeń.

Firma ELMAX Tychy posiada tytuł autoryzowanego dystrybutora marki Daikin.

Prezentowane zdjęcia pochodzą z katalogu i strony internetowej producenta.

Klimatyzatory GREE

Klimatyzatory Gree cechuje: wygoda i dbałość zdrowie ( cicha praca, funkcja samoczyszczenia), oszczędność (funkcja oszczędzania energii, 24-godzinne programowanie, klasa energetyczna a, efektywne chłodzenie lub grzanie), udogodnienia ( funkcja auto restart,  automatyczny tryb snu, gorący start), niezawodność i proste sterowanie ( samodiagnoza,  funkcja samoczyszczenia i monitoringu) oraz wszechstronność ( szeroki kąt nawiewu, 24-godzinne programowanie, inteligentne odszranianie). A wszystkie te funkcje zamknięte są w nowoczesnych, wysokiej jakości obudowach, które zobaczą Państwo w katalogu producenta.

Firma ELMAX Tychy posiada certyfikat autoryzacyjny uprawniający do uruchamiania oraz serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych marki Gree.

Prezentowane zdjęcia pochodzą z katalogu i strony internetowej producenta.

 

Klimatyzatory LG

LG oferuje klimatyzatory pokojowe, komercyjne, Multi V, rozwiązania sieciowe, pompy ciepła i wszystkie niezbędne akcesoria.

Klimatyzacja do domu tej marki cechuje się niepowtarzalnym stylem i jakością wykończenia w każdym detalu. Polecamy na przykład serię LG ArtCool Stylist, niepowtarzalną pod względem designu i nieporównywalną z urządzeniami innych producentów tego typu. Klimatyzatory te nie tylko regulują temperaturę otoczenia ale także stymulują nastrój i dekorują wnętrze dzięki niesamowitym efektom podświetleń, które sterujemy za pomocą pilota. W ofercie urządzeń domowych znajduje się także klasyczna linia ArtCool. Klimatyzatory tej serii są eleganckie, proste i estetyczne, dodatkowo wyposażone są w przydatne funkcje, takie jak aktywne ograniczenie zużycia prądu, obniżenie hałasu czy zastosowanie nowych rozwiązań filtracji powietrza. System klimatyzacji INVERTER to z kolei rozwiązanie ekonomiczne, efektywne, ciche i wyposażone w zaawansowane funkcje.

W zakresie klimatyzacji komercyjnej znajdują się uniwersalne jednostki wewnętrzne i zewnętrzne ( kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-sufitowe, podstropowe, Single A, Single A H-Inverter), systemy Synchro i Multi Split. Bogaty wybór jednostek wewnętrznych i zewnętrznych klimatyzacji LG gwarantuje różnorodną ich konfigurację w pełni dostosowaną do wymogów danej powierzchni. Zapraszamy do odwiedzenia działu katalogi i cenniki.

Firma ELMAX Tychy jest autoryzowanym instalatorem LG w zakresie montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych LG typu pokojowego RAC, typu komercyjnego SAC oraz Multi F i FDX.

Prezentowane zdjęcia pochodzą z katalogu i strony internetowej producenta.

 

Klimatyzatory MITSUBISHI

 

Klimatyzatory Mitsubishi to uniwersalna seria M kierująca się automatycznie komfortem użytkownika dzięki czujnikom 3D isee, wydajna seria MR. SLIM, Cicha i wielozadaniowa seria City Multi VRF, kompaktowe urządzenia HVRF, seria Lossnay do klimatyzacji i wentylacji, pompy ciepła powietrze-woda Ecodan oraz urzadzenia do ogrzewania i klimatyzacji serii Mr. Slim +. Wszystkie urządzenia znajdą Państwo w katalogu.

Marka Mitsubishi jest światowym, wiodącym projektantem i producentem technik i innowacji w zakresie klimatyzacji.

Firma ELMAX Tychy uzyskała złoty certyfikat upoważniający do montażu i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric w zakresie serii M, Mr. Slim oraz City Multi.

Prezentowane zdjęcia pochodzą z katalogu i strony internetowej producenta.

 

Klimatyzatory ROTENSO

Rotenso oferuje nowoczesne urządzenia klimatyzacji dla domu, biura i przemysłu. Siedziba i ośrodek rozwoju firmy znajduje się w mieście Nagoya w Japonii. Tam powstają unikalne i innowacyjne rozwiązania technologiczne, a każdy produkt przechodzi szereg testów, tak aby wszystkie paramerty spełniały najwyższe wymogi. Rotenso dba także o energooszczędność i nowoczesny design klimatyzatorów wszystkich typów.

Prezentowane zdjęcia pochodzą z katalogu i strony internetowej producenta.

 

 

Klimatyzatory SAMSUNG

Samsung oferuje klimatyzację w systemach RAC, CAC, FJM, DVM S , centralki wentylacyjne ERV, pompy ciepła EHS oraz kompletne systemy sterowania. Firma oferuje najwyższej jakości klimatyzatory zarówno do użytku domowego, jak i dla Firm, instytucji. To optymalne efekty zarówno w domu i w mieszkaniu, jak i w biurach, obiektach handlowych czy przemysłowych.

Klimatyzacja Samsung to najlepsze rozwiązania, urządzenia cechują się wysoką wydajnością pracy przy zachowaniu energooszczędnych parametrów. Przekłada się to zawsze na komfort i niskie koszty eksploatacji. Klimatyzatory marki Samsung znajdą Państwo w ofercie naszej Firmy ELMAX z siedzibą w Tychach, a wszystkie modele urządzeń prezentujemy w katalogu.

Firma ELMAX Tychy posiada także certyfikat autoryzacji w zakresie instalacji oraz serwisu klimatyzatorów RAC, CAC, FJM, ERV marki Samsung.

Prezentowane zdjęcia pochodzą z katalogu i strony internetowej producenta.

Klimatyzatory TOSHIBA

Toshiba oferuje wszelkiego rodzaju instalacje klimatyzacyjne: od pokojowych po systemy komercyjne, znajdą je Państwo wszystkie w zakładce katalogi i cenniki.  Jednostki wewnętrzne przeznaczone do mieszkań i domów zostały zaprojektowane w uniwersalnej stylistyce, dzięki czemu dobrze komponują się w różnego typu wnętrzach. Odpowiednie systemy i dobre filtry tworzą przyjazne środowisko dla domowników.

Produkty dla przestrzeni komercyjnych osiągają wysokie parametry pracy przy zachowaniu wszystkich norm energooszczędnych. Co więcej klimatyzacja dla dużych powierzchni spełnia także wszelkie wymogi bezpieczeństwa dla środowiska przy zachowaniu wydajności energetycznej na wysokim poziomie.

 

 

 

Szeroka oferta i kompleksowe usługi

Zapewniamy przystępne ceny urządzeń, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie,  zapewniamy transport, profesjonalny montaż i serwis. Działamy głównie na obszarze: klimatyzacja Tychy, Śląsk i obszar spoza aglomeracji śląskiej.

Pełną ofertę zobaczą Państwo w dziale KATALOGI I CENNIKI. Jeśli mają Państwo wątpliwości co do wyboru klimatyzatora zapraszamy do kontaktu, służymy profesjonalną pomocą przy doborze urządzeń. Aby zamówić montaż systemu zapraszamy do umówienia się na bezpłatny pomiar.

Obszar naszego działania obejmuje głównie miejscowości Tychy, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Jaworzno, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice, Knurów, Piekary Śląskie, Rybnik, Orzesze, Jastrzębie Zdrój, Piekary Śląskie, obsługujemy także klientów z Bielska-Białej, Pszczyny, Kobióra, Bierunia, Lędzin, a także spoza województwa śląskiego, na przykład miasta Oświęcim, Chrzanów, Chełmek, Wadowice, Andrychów, Kęty, Skawina, Kraków i wiele innych. Jeżeli są Państwo zainteresowani  nasz zespół udzieli wszelkich odpowiedzi!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!  tel: 32 479 81 30 | kom: 728 413 682 | klimatyzacja@elmax-hurt.pl

 

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ WYCENY I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O DOSTĘPNYCH OPCJACH:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.