KATALOGI I CENNIKI KLIMATYZACJI

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ KLIMATYZATORÓW JAKIE OFERUJE ELMAX

Zapraszamy się do zapoznania z naszą pełną ofertą urządzeń klimatyzacyjnych, którą znajdą Państwo w załączonych katalogach i cennikach. Co najważniejsze nasz dział klimatyzacji prowadzi sprzedaż urządzeń wyłącznie renomowanych producentów. Dlatego oferujemy i montujemy urządzenia takich producentów jak Daikin, Gree, LG, Mitsubishi, Rotenso, Samsung czy Toschiba. Dodatkowo w naszej ofercie pojawiły się także nowe znane marki: Aux, Severa i Sinclair.

Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się systemami klimatyzacji. Dlatego warto nam zaufać przy wyborze klimatyzatora do domu lub instalacji klimatyzacji do Firmy czy innego obiektu komercyjnego. Na naszym koncie znajdują się liczne realizacje w budynkach mieszkalnych oraz w róznego rodzaju nieruchomościach, biurowcach, sklepach, urzędach itd. Po pierwsze gwarantujemy fachową i miłą obsługę. Doradzimy, wyjaśnimy, przyjedziemy i wycenimy całą instalację. Po drugie możemy zaoferować Państwu wysoką jakość usług i gwarację na montowane urządzenia i podzespoły. Jako Firma o wieloletniej tradycji i posiadająca liczne certyfikaty i uprawnienia oraz działająca według standardu ISO 9001:2015. Po trzecie dzięki posiadaniu własnej hurtownii elektrycznej możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące doboru odpowiedniego klimatyzatora- zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy jaka klimatyzacja będzie odpowiednia.

Oczywiście poza sprzedażą urządzeń prowadzimy również kompleksowe usługi- od montażu po serwis. Przede wszystkim obszar naszego działania obejmuje głównie Śląsk: Tychy, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Zabrze, Bieruń, Lędziny i całą aglomerację śląską, a także miejsca spoza tego regionu takie jak Oświęcim, Chełmek, Kraków, Wadowice, itd.

AUX

Marka AUX należy do czołowych producentów rozwiązań segmentu klimatyzacji na świecie. W swoich rozwiązaniach stawia na nowoczesność i energooszczędność.

KATALOG AUX

DAIKIN

Firma Daikin to bogaty wybór rozwiązań systemów klimatyzacji, odpowiadające wszelkim wymaganiom środowiskowym i indywidualnym, a przy tym w doskonałym wzornictwie.

KATALOGI DAIKIN

 

GREE

 

klima, klimatyzatory

Marka GREE od ponad 25 lat zajmuje się produkcją klimatyzatorów, dostępnych na całym świecie. Sprawdzona jakość w dobrej cenie!

KATALOG GREE 

 

HITACHI

 

KLIMA, KLIMATYZATORY

Hitachi dostarcza klimatyzatory, które pozwalają cieszyć się komfortem termicznym i czystym powietrzem w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

KATALOG HITACHI

 

LG

 

KLIMA, KLIMATYZATOR

LG to wiodący dostawca niezawodnych systemów klimatyzacji, stawiający na zaawansowane technologie, energooszczędność i wydajność urządzeń. Zapraszamy do poznania pełnej oferty!

KATALOG LG

 

MITSUBISHI

 

Mitsubishi Electric to światowym lider w branży systemów klimatyzacyjnych stosujący innowacyjne i wytrzymałe rozwiązania z zachowaniem redukcji szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

KATALOG MISTSUBISHI

 

ROTENSO

 

KLIMA, KLIMATYZATORY

Klimatyzatory Rotenso- pełna funkcjonalność w wyjątkowym stylu i elegancji!

KATALOG ROTENSO

 

SAMSUNG

 

KLIMA, KLIMATYZATORY

Samsung- 40 lat doświadczenia w tworzeniu rewolucyjnych rozwiązań- nie tylko w dziedzinie klimatyzacji.

KATALOG KLIMATYZATORÓW POKOJOWYCH SAMSUNG

KATALOG KLIMATYZATORÓW KOMERCYJNYCH SAMSUNG

KATALOG KLIMATYZATORÓW MULTISPLIT SAMSUNG

 

SEVRA

 

SEVRA specjalizuje się w produkcji ekologicznych, wysokoefektywnych i bezpiecznych urządzeń klimatyzujących w przystępnej cenie.

KATALOG SEVRA

SINCLAIR

 

Dzięki klimatyzacji marki SINCLAIR możesz cieszyć się komfortem oraz przyjemną atmosferą. Producent oferuje szeroką gamę produktów o różnych wydajnościach, typach oraz wyglądzie.

KATALOGI I CENNIKI SINCLAIR

 

 

TOSHIBA

 

Toshiba- jeden z czołowych producentów klimatyzatorów i światowy lider przemysłu.

KATALOG OGÓLNY TOSHIBA

KATALOG MIRAI TOSHIBA