Wyprzedaż oświetlenia w Elmax-Hurt!

W związku z planowaną zmianami na ekspozycji rozpoczęliśmy wyprzedaż oświetlenia w naszym sklepie. Jeśli przygotowujecie się do remontu lub wyposażenia nowego mieszkania - warto zajrzeć i zakupić lampy, które nie tylko zachwycą wizualnie - ale dzięki swej praktyczności i jakości wykonania sprawdzą się na długi czas.

W ramach wyprzedaży niektóre oprawy oświetleniowe są przecenione nawet do 70%! Produkty znajdują się w naszym sklepie na pierwszym piętrze. To świetna okazja, by zakupić nowe i pełnowartościowe produkty w atrakcyjnych cenach. Z uwagi na szeroki asortyment lamp o różnej stylistyce, możesz dobrać oświetlenie pod swoje potrzeby.

Na wyprzedaży znajdują się między innymi:

 

Kinkiety

Oświetlenie wewnętrzne w formie lamp ściennych to doskonały pomysł na aranżację wnętrza. Dzięki wykorzystaniu lamp spotowych można świetnie oświetlić części pomieszczeń lub dekoracje ? np. obrazy. Świetnie nadają się również do oświetlenia kącika wypoczynku lub podświetlenia ściany, na której znajdują się istotne dla nas pamiątki.

 

 

Lampy stojące

Lampki biurkowe i oprawy stojące nie muszą ograniczać się do podstawowych rozwiązań. Wiele z nich potrafi zachwycać połączeniem materiałów czy wzornictwem. W naszym sklepie znajdują się również grupa lamp przeznaczona do prac biurowych ? emitujące światło, które sprzyja czytaniu i pracy przy komputerze.

 

 

Lampy wiszące i żyrandole

Popularna forma oświetlenia pomieszczeń użytkowych i mieszkań. U nas znajdziecie lampy minimalistyczne doskonale spisujące się w przestrzeniach loftowych, jak i bogato zdobione wkomponowujące się w przestrzeń glamour.

 

 

Plafony

W naszym sklepie znajduje się duża kolekcja lamp sufitowych w formie plafonów (zwanych również kinkietami sufitowymi). Doskonale sprawdzają się w jako oświetlenie wkomponowane w nowoczesne, minimalistyczne przestrzenie, wokół których można skomponować pozostałe dekoracje. U nas istnieje również możliwość skomponowania oprawy składającej się z kilku mniejszych plafonów.

 

 

Oświetlenie zewnętrzne i ogrodowe

Nasz sklep oferuje również lampy zewnętrzne wiodące oraz dekoracyjne. Pomogą one nie tylko oświetlić chodniki czy taras, ale również świetnie uzupełnić ogród czy udekorować elewacje domu. Istnieje również opcja zamówienia oświetlenia ogrodowego z czujnikami ruchu ? które doskonale sprawdza się nocą, gdy na naszym terenie pojawią się intruzi?

Zapraszamy do sklepu Elmax, ul. Oświęcimska 83 w Tychach!

lub skontaktuj się z doradcą z Działu Oświetlenia:

tel: 885 853 264
oswietlenie@elmax-hurt.pl