SHOWROOM ELMAX LIGHTING

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów w 2012 roku otworzyliśmy profesjonalny salon oświetlenia. Nasze doświadczenie w tej branży jest jednak znacznie bogatsze, zarówno na rynku inwestycyjnym jak i w obsłudze klientów indywidualnych. Oferujemy każdego rodzaju oświetlenie, na które składają się lampy architektoniczne, dekoracyjne i techniczne wraz z osprzętem do zasilania i systemami sterowania. Oferujemy również lampy zewnętrzne wszystkich typów.

Co nas wyróżnia?

- szerokie zaplecze techniczne (hurtownia elektryczna, warsztat, logistyka, transport)
- profesjonalne doradztwo, możliwość dojazdu do klienta
- fachowe projekty techniczne dla inwestycji dostosowane do aktualnych przepisów i norm
- szeroki wybór lamp oraz profesjonalnych systemów sterowania światłem, osprzęt zasilający, nowoczesne źródła światła
- bogata ekspozycja
- elastyczność, kreatywność i przyjazna obsługa

Nasze biuro projektowo-techniczne przygotowuje oferty oświetlenia, dopasowane do indywidualnych potrzeb i stylu każdego obiektu i wnętrza. Bogaty i zróżnicowany wybór, jak również wiedza techniczna  i długoletnie doświadczenie naszego zespołu, sprawią że projekt meblowania światłem będzie dla państwa czystą przyjemnością! Dzięki szerokiej ofercie lamp i opraw, każde pomieszczenie możemy wyposażyć w wiele scen świetlnych, zmienić jego charakter, wzbogacić kolorystykę lub zaakcentować elementy wyposażenia.

Jesteśmy specjalistami i w profesjonalny sposób wykorzystujemy teorię i zdobyte doświadczenie.
Jeśli planują Państwo aranżację nowego wnętrza lub chcą odmienić jego aktualny design, proponujemy spotkanie z naszym doradcą, z którego pomocą wybiorą Państwo lampy w najlepszym stylu i odpowiedniej cenie.

Serdecznie zapraszamy do nowego Showroomu Elmax Lighting - ulica Oświęcimska 83, Tychy.

E-SKLEP  REALIZ O

ZOBACZ WSP

KONTAKT

KONTAKT

tel: 885 853 264
oswietlenie@elmax-hurt.pl