PARTNERZY

Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z naszymi partnerami branżowymi proponujemy Państwu konkurencyjne ceny i najlepszą jakość.

Czołowymi producentami, z którymi prowadzimy koprodukcję rozdzielnic są najbardziej znane i cenione marki, produkujące obudowy, osprzęt i komponenty najwyższej jakości.

 

SCHNEIDER ELECTRIC

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów marki Schneider,a w 2019 roku otrzymaliśmy prestiżowe wyrównienie w postaci Certyfikatu Partnera Schneider Electric w klasie autoryzacji Srebrnego Producenta Rozdzielnic Niskiego Napięcia! Więcej informacji na ten temat i relacja z gali wręczenia nagród podczas Innovation Summit Schneider Electric w Pradze znajduje się tutaj.

Link do strony producenta: https://www.se.com/pl/pl/


DEHN

Marka DEHN dostarcza nam rozwiązań z zakresu instalacji zasilających: ograniczniki przepięć do instalacji w rozdzielnicach, tablicach licznikowych, szafach rozdzielczych, a także do kanałów kablowych, gniazd i urządzeń końcowych. Jest producentem niezawodnych komponentów do ochrony budynków, systemów elektrycznych, elektronicznych, fotowoltaicznych oraz życia ludzkiego. DEHN jest światowym liderem na rynku ochrony przepięciowej, ochrony odgromowej i uziemienia oraz sprzętu bezpieczeństwa.

Link do strony producenta: https://www.dehn.pl/pl


HAGER

Posiadamy tytuł Certyfikowanego Prefabrykatora z prawem do projektowania, wykonywania oraz instalowania rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia zbudowanych w oparciu o wyroby Firmy Hager. Certyfikat znajduje się na stronie www.elmax-hurt.pl/prefabrykacja/certyfikaty.

Link do strony producenta: https://www.hager.pl/


ETI POLAM

ETI dostarcza kompleksową ofertę zabezpieczeń instalacji elektrycznych przed przeciążeniem i przepięciem oraz systemy przeciporażeniowe, a także rozdzielnice, obudowy i elementy wyposażenia.

Link do strony producenta: https://www.etipolam.com.pl/


EATON ELECTRIC

EATON jest naszym dostawcą w zakresie systemów zasilania gwarantowanego, sterowania i automatyki, aparatury budynkowej i przemysłowej, a także w obszarze średniego napięcia, szynoprzewodów i rozdzielnic elektrycznych nn. Od 2014 roku jesteśmy Autoryzowanym Prefabrykatorem w zakresie systemu rozdzielnic Profi+ oraz XVTL marki EATON Electric.

Link do strony producenta: http://www.eaton.pl/EatonPL/index.htm


POZOSTALI PARTNERZY

Współpracujemy wyłącznie z topowymi, sprawdzonymi producentami. Poza wymienionymi powyżej należy wymienić tu takie marki jak INCOBEX, PAWBOL, F&F, WAGO, APATOR, ELEKTROPLAST Nasielsk, ERGOM, JAKMET, SIMET, ELEKTROPLAST Opatówek, EFEN i SABAJ. Komponenty i materiały, z których produkujemy rozdzielnie posiadają wszelkie wymagane certyfikaty. Projekt i produkcja oparta jest o specjalistyczną wiedzę naszego zespołu, na podstawie dokumentacji technicznej producenta, a także według specyfikacji i wymagań inwestora.

Zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT

tel: 32 479 81 32
kom: 728 413 682
prefabrykacja@elmax-hurt.pl