POZNAJ PEŁNĄ GAMĘ NOWOCZESNEGO OSPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO MARKI KONTAKT- SIMON!

kontakt- simon

Sprawdzona marka, polska produkcja i europejski design.

Kontakt-Simon to znany i ceniony producent osprzętu elektrycznego. W ofercie znajdują się przede wszystkim produkty jak gniazda, łączniki, puszki podłogowe oraz elementy systemów elektronicznych. Rozwiązania są dedykowane do użytku domowego, biurowego i przemysłowego. Co najważniejsze, to sprawdzony producent, dlatego w naszej ofercie znajda Państwo pełna gamę asortymentu tej marki, zarówno na stanie magazynowym jak i pod zamówienie. A dzięki sprawnej logistyce, wieloletniej współpracy oraz bliskiemu sąsiedztwu producenta i naszej hurtowni zamówienia rezlizowane są szybko i sprawnie.

Osprzęt Kontakt- Simon to produkty charakteryzujące się wyjątkowym, pięknym wzornictwem, funkcjonalnością i jakością wykonania. Dlatego właśnie marka jest jednym z liderów w branży, a jej produkty sa polecane i chwalone przez architektów, projektantów wnętrz i instalatorów.

Więcej informacji na temat produktów i rozwiązań znajdą Państwo na stronie: www.kontakt-simon.com.pl.

kontakt- simon

Design, który robi wrażenie.

Niewątpliwie produkty Kontakt- Simon sa projektowane i produkowane z dbałością o każdy detal, nie tylko wizualny, ale także funkcjonalny. Dzięki doskonałemu wzornictwu są modne na lata i trwałe. Dlatego tak chętnie są wybierane nie tylko do wnętrz prywatnych. Osprzęt tego producenta znajduje zastosowanie w hotelach, biurowcach, czy obiektach użyteczności publicznej. Wszędzie tam gdzie równie ważne co wygląd ma również trwałość i niezawodność.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem produktów w wersji PDF oraz z katalogiem online na stronie producenta:

KATALOG OSPRZĘTU ELEKTROINSTALACYJNEGO KONTAKT-SIMON PDF

KATALOG ON-LINE

 

 

 

kontakt- simon

Nowoczesny, dotykowy osprzęt elektryczny.

Seria Simon 54 Touch to nowoczesne łączniki w szklanych ramkach. Elektroniczne, dotykowe sterowniki zastępują standardowe klawisze. Kolekcja ta jest piekna i praktyczna dzięki możliwości tworzenia zestawów wielokrotnych z tradycyjnym osprzętem, a dzięki zastosowaniu szkła z serii Simon 54 Nature, można zachować spójność stylistyczną.

Kolory dostępne w tej serii to: biała perła, srebrna mgła, burzowa chmura, zastygła lawa i księżycowa lawa.

Pole dotykowe na klawiszach serii Simon 54 touch jest podświetlane niebieską diodą LED, którą można wyłaczyć, dzięki czemu element może zyskać jeszcze bardziej nowoczesny, minimalistyczny i intrygujący charakter!

 

kontakt- simon

Inteligentne sterowanie roletami.

Elektroniczne przyciski żaluzjowe Kontakt-Simon to wygoda i funkcjonalność sterowania roletami. Ponieważ można zaprogramować długość danej rolety, jest to niezwykle wygodne dla użytkownika. Dzięki tej funkcjonalności nie trzeba trzymać przycisku cały czas, aż do całkowitego opuszczenia lub podniesienia rolety. Ponadto można zaprogramować ulubioną pozycję dla rolety, co pozwala na automatyczne, częściowe przysłonięcie okna na pożądanej wysokości.

Dzięki zastosowaniu sterownika grupowego możliwe jest podnoszenie i opuszczanie kilku rolet jednocześnie, co niewątpliwie ma wpływ na bezpieczeństwo, np. w sytuacji gdy musimy pilnie wyjechać z domu, nie musimy tracić czasu na zabezpieczanie okien, jak to ma miejsce w przypadku ręcznego zasłaniania rolet.

 

KATALOG SIMON 54 CENTRALNE STEROWANIE ROLETAMI PDF

kontakt- simon

Sterowanie w systemie KNX.

Nowoczesne technologie wokół nas to nie przyszłość, a nasza teraźniejszość. Na ekranie smartfona możemy zarządzać zachowaniem naszego domu, nawet będąc tysiące kilometrów od niego! Systemy automatyki budynkowej oferowane przez Kontakt- Simon pracują w systemie KNX, co gwarantuje uniwersalność i kompatybilność z każdą instalacją pracującą w protokole KNX.

Moduły serii Simon Sense charakteryzują się bezpretensjonalnym designem i pasują do ramek serii Simon 82 Detail i Simon 82 Nature. Samościemniające diody przygasają automatycznie, dzięki czemu harmonijnie wtapiają się w otoczenie.

ELMAX- oficjalny dystrybutor marki Kontakt- Simon w Polsce.

Zapraszamy do hurtowni stacjonarnej ELMAX-HURT w Tychach oraz do naszego sklepu internetowego www.elektryczny.pl, gdzie znajdą państwo szeroki asortyment produktów Kontakt- Simon. Gwarantujemy wysokie stany magazynowe, dzieki czemu wiele produktów zakupią Państwo od ręki. Produkty na zamówienie sprowadzamy najczęściej w ciągu dwóch dni roboczych.

Nasi handlowcy dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradzą przy doborze odpowiedniego osprzętu i zaproponuja zakupy w atrakcyjnej cenie! Dzięki bardzo dobrym warunkom handlowym jako oficjalny dystrybutor mozemy zaproponowaą atrakcyjne rabaty dla klientów detalicznych i hurtowych.

Zapraszamy!

 

 

Kupuj wygodnie online!

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.elektryczny.pl. To właśnie tutaj znajdą Państwo bogatą ofertę artykułów elektrycznych i elektroinstalacyjnych. Przede wszystkim także szeroki zakres asortymentu Kontakt- Simon, między innymi kolekcje:

Akord
Aquarius
Basic
Simon 10
Simon 54 Premium

W ofercie sklepu internetowego znajduje się także szeroko pojęta elektrotechnika. Po pierwsze aparatura modułowa, automatyka, rozdzielnice, kable i przewody oraz przedłużacze, rozgałęźniki i osprzęt do kabli. Ponadto bogaty wybór oświetlenia, źródła zasilania, domofony i dzwonki. Dodatkowo ofertę uzupełniają produkty z działu wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, a także narzędzia. Co więcej, nie mogło także zabraknąć systemó alarmowych, sieci komputerowych, systemów odgromowych i uziemienia. Podsumowując te i wiele innych artykułów elektrotechnicznych znajdą Państwo pod adresem www.elektryczny.pl!

Zapraszamy!