KATALOGI I CENNIKI KLIMATYZACJI

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ KLIMATYZATORÓW JAKIE OFERUJE ELMAX

Zapraszamy się do zapoznania z naszą pełną ofertą urządzeń klimatyzacyjnych, którą znajdą Państwo w załączonych katalogach i cennikach. Co najważniejsze nasz dział klimatyzacji prowadzi sprzedaż urządzeń wyłącznie renomowanych producentów. Dlatego oferujemy i montujemy urządzenia takich producentów jak Daikin, Gree, LG, Mitsubishi, Rotenso, Samsung czy Toschiba. Dodatkowo w naszej ofercie pojawiły się także nowe znane marki: Aux, Severa i Sinclair.

Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się systemami klimatyzacji. Dlatego warto nam zaufać przy wyborze klimatyzatora do domu lub instalacji klimatyzacji do Firmy czy innego obiektu komercyjnego. Na naszym koncie znajdują się liczne realizacje w budynkach mieszkalnych oraz w róznego rodzaju nieruchomościach, biurowcach, sklepach, urzędach itd. Po pierwsze gwarantujemy fachową i miłą obsługę. Doradzimy, wyjaśnimy, przyjedziemy i wycenimy całą instalację. Po drugie możemy zaoferować Państwu wysoką jakość usług i gwarację na montowane urządzenia i podzespoły. Jako Firma o wieloletniej tradycji i posiadająca liczne certyfikaty i uprawnienia oraz działająca według standardu ISO 9001:2015. Po trzecie dzięki posiadaniu własnej hurtownii elektrycznej możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące doboru odpowiedniego klimatyzatora- zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy jaka klimatyzacja będzie odpowiednia.

Oczywiście poza sprzedażą urządzeń prowadzimy również kompleksowe usługi- od montażu po serwis. Przede wszystkim obszar naszego działania obejmuje głównie Śląsk: Tychy, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Zabrze, Bieruń, Lędziny i całą aglomerację śląską, a także miejsca spoza tego regionu takie jak Oświęcim, Chełmek, Kraków, Wadowice, itd.

KONTAKT

tel: 32 479 81 30
kom: 665 119 119
klimatyzacja@elmax-hurt.pl

Serwis i przeglądy

tel: 32 479 81 71
kom: 885 554 483
serwisklima@elmax-hurt.pl

DAIKIN

Firma Daikin to bogaty wybór rozwiązań systemów klimatyzacji, odpowiadające wszelkim wymaganiom środowiskowym i indywidualnym, a przy tym w doskonałym wzornictwie.

KATALOGI DAIKIN

 

TOSHIBA

 

Toshiba- jeden z czołowych producentów klimatyzatorów i światowy lider przemysłu.

KATALOGI  TOSHIBA

 

MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES

 

Mitsubishi Heavy Industries to światowym lider w branży systemów klimatyzacyjnych stosujący innowacyjne i wytrzymałe rozwiązania z zachowaniem redukcji szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

KATALOGI MISTSUBISHI

 

MITSUBISHI ELECTRIC

 

Mitsubishi Electric to światowym lider w branży systemów klimatyzacyjnych stosujący innowacyjne i wytrzymałe rozwiązania z zachowaniem redukcji szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

KATALOGI MISTSUBISHI

 

SAMSUNG

 

KLIMA, KLIMATYZATORY

Samsung- 40 lat doświadczenia w tworzeniu rewolucyjnych rozwiązań- nie tylko w dziedzinie klimatyzacji.

KATALOGI PRODUKTÓW SAMSUNG

 

GREE

 

klima, klimatyzatory

Marka GREE od ponad 25 lat zajmuje się produkcją klimatyzatorów, dostępnych na całym świecie. Sprawdzona jakość w dobrej cenie!

KATALOGI GREE
CENNIK GREE

 

LG

 

KLIMA, KLIMATYZATOR

LG to wiodący dostawca niezawodnych systemów klimatyzacji, stawiający na zaawansowane technologie, energooszczędność i wydajność urządzeń. Zapraszamy do poznania pełnej oferty!

KATALOG LG
CENNIK LG
KATALOGI I CENNIKI

 

ROTENSO

 

KLIMA, KLIMATYZATORY

Coraz wyższa wydajność i energooszczędność urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych Rotenso jest odpowiedzią marki na rosnącą potrzebę racjonalizowania kosztów zużycia energii i troski o środowisko naturalne.

Rotenso to obecnie jedne z najnowocześniejszych, przyjaznych dla środowiska systemów klimatyzacji i pomp ciepła powietrze-woda. Każdego roku oferta marki jest poszerzana o nowe modele klimatyzatorów pokojowych, kanałowych, kasetonowych oraz pomp ciepła powietrze-woda Rotenso typu split, multisplit, monoblok oraz all in one.

Łącząc dążenie do dostarczenia innowacyjnych urządzeń z wysoką estetyką marka stworzyła najbogatsze na rynku portfolio klimatyzatorów ściennych do zastosowań domowych typu split i multisplit. Wśród kilkunastu, różniących się od siebie wizualnie, funkcjami i wyposażeniem, klimatyzatorów ściennych Rotenso są zarówno urządzenia ekonomiczne i kompaktowe, bogato wyposażone i designerskie modele premium dla wymagających, a także rewersyjne pompy ciepła powietrze-powietrze do chłodzenia i ogrzewania.

Marka konsekwentnie umacnia pozycję dostawcy rozbudowanych systemów chłodząco-grzewczych vrf - RVF Rotenso z odzyskiem ciepła dla małych, średnich i dużych obiektów komercyjnych. W ofercie Rotenso znajdują się  także niszowe rozwiązania klimatyzacyjne i grzewcze, w tym dla zabytków i budynków w zwartej zabudowie np. Rotenso RVF V-Stage. 

KATALOG ROTENSO

 

FUJITSU

FUJITSU- Szeroki wachlarz produktów klimatyzacyjnych do zastosowań domowych i komercyjnych.

KATALOG  FUJITSU

 

HAIER

Firma Haier od ponad 30 lat wykorzystuje swoją energię i doświadczenie do opracowywania najlepszych urządzeń AGD, tak, aby zadowolić naszych najbardziej wymagających klientów.  Projektując produkty Haier kieruje się troską o design, jakość, innowacyjne rozwiązania oraz zaawansowanie techniczne.

KATALOG  HAIER