AUTORYZOWANY SALON PARTNERSKI DAIKIN

Współpraca z cenionym dostawcą klimatyzacji
Japońskie przedsiębiorstwo Daikin od dziesięcioleci dostarcza rozwiązania klimatyzacyjne, a także wysokiej jakości systemy grzewcze w postaci pomp ciepła. Dzięki partnerstwie posiadamy możliwość zapewnienia komfortu dla domów jednorodzinnych, mieszkań, obiektów hotelowych, miejsc usługowych i innych obiektów przemysłowych - a to wszystko w konkurencyjnych cenach!

Klimatyzatory w Tychach!
Kilka lat temu przy otwarciu siedziby na ul. Oświęcimskiej 83 zorganizowaliśmy wspólnie z Daikin autoryzowany salon partnerski. Każdy z was ma możliwość zobaczyć urządzenia przed zakupem i przekonać się o ich zaletach. Nieoceniona jest również pomoc doradców, którzy przeprowadzili wiele realizacji z zakresu klimatyzacji i potrafią skonfigurować zamówienie pod Twoje potrzeby. Co uwzględnimy? Nie tylko moc urządzeń, ale również omówimy czy chcesz klimatyzator z funkcją  dogrzewania, umiejscowienie czy długość instalacji i możliwości montażowe.

KONTAKT

tel: 32 479 81 30
kom: 665 119 119
klimatyzacja@elmax-hurt.pl

Serwis i przeglądy

tel: 32 479 81 71
kom: 885 554 483
serwisklima@elmax-hurt.pl

Dlaczego Daikin?
Współpraca z Daikinem jest nieprzypadkowa. Producent oferuje dla nas liczne szkolenia, które znacząco podnoszą poziom montażu i serwisowania urządzeń. Same urządzenia Daikin cechują się:

- cichą pracą, która nie będzie przeszkadzała Ci w odpoczynku czy pracy
- wysoką jakością wykonania
- nowoczesną estetyką

 

Nasi montażyści są przygotowani do realizacji także w trudnych realizacjach np. małe mieszkania na dużych osiedlach czy stare, zabytkowe kamienice.

Doświadczeni pracownicy umówią się na wizję lokalną i poinformują jak będzie wyglądała realizacja. Całość zostanie dopracowana także pod kątem estetyki wnętrza.

Nasi klienci od lat cenią sobie niektóre z klimatyzatorów Daikina. Wśród nich warto wyróżnić:

- Klimatyzator naścienny Sensira: wysoka efektywność w trybie chłodzenia, niski poziom głośności, filtr tytanowo-apatytowy eliminuje oraz substancje organiczne
- Klimatyzator przypodłogowy: wyjątkowy design pozwala na umieszczenie urządzenia pod oknem. Zapewnia doskonały komfort cieplny dzięki podwójnemu nawiewowi
- Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W : Filtr HEPA o wysokiej skuteczności bez konieczności wymiany przez 10 lat, jedna z najcichszych serii oczyszczaczy powietrza na rynku europejskim, skuteczność przeciwko wirusom potwierdzona przez Institut Pasteur de Lille

Chcesz poznasz szerszą ofertę?
Zobacz katalog lub skontaktuj się bezpośrednio przez formularz, bądź telefon.

 

- zadzwonić na numer tel: 728 413 682
- napisać na : klimatyzacja@elmax-hurt.pl
- wypełnić formularz kontaktowy

Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18

 

Rozwiń i wybierz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elmax-Hurt mojego adresu e-mail do korespondencji w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług Elmax-Hurt za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.