KLIMATYZACJA Z MONTAŻEM W DOSKONAŁEJ CENIE!

Szukasz najlepszego rozwiązania w zakresie klimatyzacji do domu lub Firmy? Najlepsze są działania kompleksowe i takie oferujemy: doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis!


Klimatyzacja z montażem w doskonałej cenie!

 

Warunki promocji

 

Znane nam są z opowieści klientów sytuacje, w których ktoś zakupił klimatyzator, a później ? zamiast cieszyć się przyjemnym orzeźwieniem ? wciąż wzywał fachowca do naprawy urządzenia. U nas takie historie nie mają miejsca.

Z doświadczenia wiemy 90% usterek klimatyzacji jest wynikiem nieprawidłowego montażu urządzenia, nieodpowiedniej pielęgnacji lub konserwacji klimatyzatora. Najczęstsze awarie dotyczą takich części jak sprężarka, kondensator czy czujnik temperatury, a widocznymi objawami uszkodzenia są wyciek wody, problem z uruchomieniem urządzenia lub jego nieefektywna praca, pojawienie się nieprzyjemnego zapachu, czy brak ogrzewania.

Firma ELMAX oferuje Państwu nie tylko sprzedaż urządzeń w sklepie stacjonarnym i internetowym elektryczny.pl, ale także montaż klimatyzacji oraz system serwisu na korzystnych warunkach. Zajmując się całym sektorem, zapewniamy profesjonalną obsługę. Znajomość urządzenia, jego pochodzenia oraz historii użytkowania, a także  wieloletnia praktyka pozwala nam szybko zdiagnozować i usunąć sprawnie każdą usterkę.

Prowadzimy sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji na terenie całego śląska (Tychy, Katowice, Mikołów, Lędziny, Bieruń i inne miasta), a także w innych regionach. Montowaliśmy klimatyzatory i systemy klimatyzacji w Oświęcimiu, Krakowie, Żorach, Mysłowicach, Chorzowie, Bytomiu, Sosnowcu.