POZNAJ RODZINĘ OŚWIETLENIA LED MARKI PILA LED DOSTĘPNĄ W ELMAX!

PILA to marka z długoletnią tradycją, rozpoznawalna na rynku, gwarantująca dobrą jakość produktów. Tradycja produkcji sprzętu oświetleniowego sięga w fabryce w Pile 1958 roku, a dziś skupia się na nowoczesnych technologiach LED. Więcej informacji na temat marki PILA na stronie www.pila-led.com.

Źródła światła LED

Żarówki LED PILA to sprawdzone, bezpieczne i wydajne produkty. Dostępne są w ciepłej barwie światła, co nadaje pomieszczeniom przyjazny i ciepły klimat, a przy tym nie drażnią oczu. Ponadto produkowane są z dbałością o długą żywotność i wysoki poziom energooszczędności.

Oferowane źródła światła dedykowane są zarówno do użytku przez uzytkowników indywidualnych jak i profesjonalnych, sprawdzą się w warunkach domowych  oraz w biurze, magazynie, sklepie itd.

Pełne portfolio produktów prezentuje Katalog źródeł światła PILA.

Oprawy LED

Oprawy oświetleniowe PILA to szeroki wachlarz zastosowań, oraz trwałe i niezawodne oświetlenie. Portfolio produktów stanowi doskonały zamiennik dla opraw konwencjonalnych. Podstawowe zalety to przystępna cena, energooszczędne parametry, gwarantowany strumień świetlny i żywotność oraz prosty montaż.

Zapraszamy do zapoznania sie z Katalogiem opraw oświetleniowych PILA.

Zapraszamy do hurtowni elektrycznej ELMAX w Tychach i do sklepu internetowego www.elektyryczny.pl!

W naszej ofercie znajdą Państwo źródła światła i oprawy w pełnej gamie i przekroju. Produkty marki PILA dostępne są w ofercie magazynowej i na zamówienie. W naszym stacjonarnym sklepie elektrycznym prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów PHILIPS- właściciela marki PILA.

Polecamy także wygodne zakupy online w naszym sklepie internetowym www.elektryczny.pl. Internetowa hurtownia elektryczna to doskonała alternatywa dla zakupów w punkcie stacjonarnym. Prosta obsługa, przejrzysta oferta i atrakcyjne ceny to tylko niektóre z zalet zakupów w elektrycznym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy!

A może szukasz oświetlenia dekoracyjnego?

Zapraszamy także do sklepu internetowego www.elmax-lighting.pl, w którym oferujemy lampy wiszące i sufitowe, lampy ścienne i kinkiety, lampy stojące i biurkowe, a także oprawy do szynoprzewodów, oświetlenie obrazów i luster oraz oświetlenie przyschodowe.