Projektowanie instalacji elektrycznych, alarmowych, teletechnicznych

 

Któż lepiej zaprojektuje instalację, niż osoby mające na co dzień do czynienia z asortymentem wykorzystywanym w tychże instalacjach? Oferujemy profesjonalne doradztwo, poparte znajomością urządzeń, które sprzedajemy i montujemy. Projekt, który od nas Państwo otrzymują, będzie precyzyjny i przygotowany w oparciu o wiedzęteoretyczną popartą wieloletnią praktyką. Oznacza to, że uwzględnimy warunki, w których pracować będzie instalacja i sprawimy, że zaproponowane rozwiązania będą najlepiej dopasowane do realnych potrzeb.

 

  • Co projektujemy?
    Nasi specjaliści-projektanci stworzą szczegółowy, dopracowany i dogłębnie przemyślany projekt. W obrębie naszych działań znajdują się instalacje elektryczne, instalacje alarmowe oraz instalacje teletechniczne. Dzięki tak szerokiemu zakresowi usług możemy w pełni wyposażyć obiekt w narzędzia, zapewniające sprawną komunikację, zwiększające użyteczność oraz podnoszące jego bezpieczeństwo.
  • Obsługa w jednym miejscu
    Oznacza to, że projektując instalacje elektryczne, alarmowe, czy teletechniczne, możemy od razu zaproponować ich zakup na miejscu, wraz z  niezbędnymi elementami, których specyfika najlepiej pasuje do proponowanych rozwiązań. Zyskują Państwo zatem pewność, że nabyte materiały będą w pełni odpowiadać wymogom, nakreślonym w projekcie, a ponadto otrzymują Państwo produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.
  • Pełna satysfakcja
    Jesteśmy nie tylko doświadczonymi projektantami instalacji elektrycznych różnego typu. Prowadzimy także hurtownię i sklep elektryczny, dzięki czemu znamy specyfikę oferowanych na rynku produktów. Korzystając z naszych usług, oszczędzają Państwo czas i pieniądze, zyskując profesjonalną pomoc doradczą oraz sprawną realizację zlecenia. Proponujemy projekt, pomoc w zakupach, realizujemy prace montażowe i serwisujemy sprzedawany sprzęt. Pełna obsługa w jednym miejscu to gwarancja zadowolenia z użytkowania instalacji!

 

 

KONTAKT