NASZ ZAWODNIK OSIĄGA CORAZ WIĘKSZE SUKCESY!

Piotr Petelczyc znowu imponuje nam swoją wytrwałością, kondycją i siłą charakteru!

2 miejsce w kategorii Masters i 22 miejsce w kategorii open w morderczym Runmaggedon w Myślenicach na dystansie 12 kilometrów najeżonych 50 przeszkodami! Następnie Wings for Life Poznań, niesamowity, jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników. Piotra dogoniła na 25 kilometrze z czasem 2 godz 8 min 03 sek. Następnie kolejna edycja Runmageddon w Ełku, w kategorii open Piotr zajął 11 miejsce, a w kategorii wiekowej 2 miejsce na podium!

Chociaż po ostatnich zawodach pojawił się mały niedosyt, bo zabrakło zaledwie 5 sekund żeby stanąć na najwyższym stopniu podium, to nasz zawodnik mówi, że determinuje go to jeszcze bardziej do większego wysiłku na treningach. Runmageddon to mordercze zawody na dystansie 13 km z 50 wymyślnymi przeszkodami. W tym roku swoich sił próbowali także żołnierze grupy bojowej NATO stacjonującej w Polsce Armii USA i UK. Piotr startował w fali ELLIT, która ma zaostrzone reguły rywalizacji. Nikt nie może w tej grupie pomóc pokonać przeszkody, a jeśli nie uda się jej przejść to zawodnikowi zostaje zabrana opaska i pozostaje tylko bieg dla przyjemności, poza klasyfikacją. 


Piotr zdobył już także kwalifikacje do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w swojej kategorii wiekowej!  "Staram się osiągać wyniki które zadowalają mnie i mam nadzieję, że osoby, które interesują się sportem wiedzą ile pracy trzeba włożyć aby start był udany, lecz czasem jest potrzebna odrobina szczęścia"- mówi Piotr. Trzymamy mocno kciuki i dopingujemy, żeby przynieść jak najwięcej szczęścia!