MATERIAŁY ELEKTROINSTALACYJNE KOPOS

Kopos to jedna z wiodących marek na rynku materiałów elektroinstalacyjnych. W ofercie znajduje się szroki przekrój produktów od puszek elektroinstalacyjnych, listew, kanałów i akcesoriów po rury elektroinstalacyjne. Kopos oferuje również materiały mocujące, kablowe systemy nośne, a także systemy odporne na działanie pożaru.

W ofercie producenta ciągle pojawiają się nowości, które na bieżąco są aktualizowane na stronie NOWE PRODUKTY.

 

LISTWY I KANAŁY ELEKTROINSTALACYJNE KOPOS

W ofercie ELMAX znajda Państwo przede wszystkim bogaty wybór kanałów elektroinstalacyjnych w różnych rozmiarach i z całym szeregiem akcesoriów. W tej grupie asortymentu znajdują się listwy kanciaste i obłe, listwy i kanały bezhalogenowe, listwy zatrzaskowe, przypodłogowe i narożne oraz kanały elektroinstalacyjne i parapetowe wraz z pokrywami i dodatkami. Ofertę uzupełniają także kanały do rozdzielnic elektrycznych.

 

 

RURY ELEKTROINSTALACYJNE KOPOS

KOPOS to także producent rur elektroinstalacyjnych, a w ofercie znajdują się rury giętkie, sztywne z kielichem oraz  rury serii KOPOFLEX, KOPODUR, KOPOHALF i KOPOKAN. Dodatkowo w ofercie znajdują się rury osłonowe kabla optycznego - HDPE, rury stalowe, drenażowe serii KOPODREN, aluminiowe oraz giętkie rury metalowe.

 

 

KATALOGI PRODUKTÓW KOPOS

Aktualną ofertę kopos znajdą Państwo w katalogu online na stronie: www.kopos.pl/katalog.Katalog online to wygodne i proste narzędzie dzięki któremu szybko i prosto można odnaleźć produkt i sprawdzić wszytskie jego parametry.

 

ZAPRASZAMY DO HURTOWNI ELMAX I DO SKLEPU INTERNETOWEGO!

Wiele produktów Kopos oferujemy w stałej sprzedaży i są dostępne od ręki na naszym magazynie. Zachęcamy także do zakupów w naszym sklepie internetowym www.elektryczny.pl!