KLIMATYZACJA W PEŁNYM ZAKRESIE!

KLIMATYZACJA SPRZEDAŻ, MONTAŻ I SERWIS

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!  tel: 32 328 26 08 wew. 220 | kom: 728 413 682 | kom: 665 119 119 | klimatyzacja@elmax-hurt.pl

Bezpłatna wycena

WYCENA SYSTEMU KLIMATYZACJI

Pomiary, dobór urządzeń, rozplanowanie systemu i wycena dla klienta

 

Szeroka oferta

KLIMATYZATORY

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór urządzeń znanych i sprawdzonych marek

 

Profesjonalne usługi

MONTAŻ

Oferujemy fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 

Elastyczna płatność

PŁATNOŚĆ

Proponujemy atrakcyjne ceny i warunki płatności

Wieloletnia praktyka

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy profesjonalny i doświadczony zespół oraz kwalifikacje potwierdzone certyfikatami

Najwyższa jakość

ISO

Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością 

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie instalacji klimatyzacyjnych. Fachowo doradzamy dobór urządzeń, sprawnie montujemy i serwisujemy. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory znanych i sprawdzonych marek: LG, Samsung, Mitsubishi, Gree, Rotenso, Vivax, Toshiba. Posiadamy także cartyfikaty autoryzowanego instalatora na uruchomienie i serwis urządzeń.

 

 

KLIMATYZACJA DLA BUDYNKU MIESZKALNEGO

Klimatyzacja jest dzisiaj powszechnie stosowana nie tylko w pojazdach i biurach, ale także w obiektach mieszkaniowych. Dom czy mieszkanie to miejsce, które kojarzy nam się z bezpieczeństwem i odpoczynkiem, a klimatyzacja znacząco podnosi nasz komfort. 

Z naszą fachową pomocą znajdą Państwo klimatyzację o odpowiednich parametrach chłodniczych i grzewczych, dobrane do Państwa potrzeb. Ważnym elementem jest także rozmieszczenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, a także poprowadzenie instalacji. Niezwykle ważne jest uwzględnienie rozchodzenia się nawiewu powietrza, tak aby nie powodować przeciągów i nie narażać domowników na przebywanie w bezpośredniej strefie nawiewu. W ofercie posiadamy wiele typów urządzeń montowanych naściennie, sufitowo, a także w kasetonach sufitowych czy przypodłogowo. Oczywiście uwzględnić należy także samą budowę klimatyzatora, tak aby komponował się we wnętrzu, a nawet stanowił designerski dodatek.

 

 

 

 

KLIMATYZACJA DO DOMU

KLIMATYZACJA DO MIESZKANIA

W domu warto też mieć na uwadze poziom hałasu jaki wytwarza urządzenie, co jest istotne zarówno w dzień jak i w nocy. Dobierając klimatyzator uwzględniamy także specjalne uwagi domowników i specyficzne wymagania pomieszczenia czy konieczność zintegrowania z systemami automatyki i sterowania (tzw. sysytemy typu inteligentny dom), lub wyposażenie w programator czasowy. 

Naszym klientom zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na atrakcyjnych warunkach.

 

 

 

KLIMATYZACJA W PRACY

 

 

Klimatyzacja w biurze i wszelkich placówkach takich jak urzędy, banki, kancelarie, sklepy itd. wydaje nam się dziś oczywista i niezbędna. Odpowiedni klimat w pracy to podstawa dla wydajności pracowników i sprzętu oraz klucz do zadowolenia klientów. Systemy klimatyzacji nie tylko szybko i efektywnie ochładzają pomieszczenie, ale także sprawnie mogą ogrzać przestrzeń w krótkim czasie, do konkretnie zadanej temperatury. 

Profesjonalnie obsługujemy Firmy, instytucje i placówki o zróżnicowanych potrzebach. Nasz doświadczony zespół jest do Państwa usług!

 

KLIMATYZACJA W BIURZE

bezpłatna wycena systemu klimatyzacji

BEZPŁATNY POMIAR I OFERTA STWORZONA WEDŁUG INDYWIDUALNYCH WYMAGAŃ KLIENTA

 

Zapewniamy Państwu bezpłatny pomiar i wycenę uwzględniającą wszystkie potrzeby i warunki. 

Na wybór systemu klimatyzacji wpływa wiele czynników takich jak na przykład powierzchnia pomieszczenia, funkcjonalność obiektu (mieszkalna, biurowa, usługowa, magazynowa itd.), wysokość instalacji agregatu, sposób doprowadzenia instalacji elektrycznej i gazowej, odległość jednostki wewnętrznej od zewnętrznej oraz do punktu odprowadzania skroplin. 

Wszystkie czynniki są analizowane podczas wizji lokalnej i na jej podstawie otrzymają Państwo najlepiej dopasowaną ofertę, zarówno pod kątem technicznym, funkcjonalnym i cenowym.

 

 

JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM

W ciągu wielu lat działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie, wyszkoliliśmy wykwalifikowany i certyfikowany zespół, wypracowaliśmy wysokie standardy i jakość obsługi. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji, obsłużyliśmy setki klientów, wśród nich zaufali nam między innymi:

 

 

realizacje działu klimatyzacji