KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI SYSTEMU FOTOWOLTAICZNEGO

Rozważają Państwo montaż fotowoltaiki i zastanawiają się nad realnymi korzyściami z montażu paneli słonecznych? Popowiadamy jakie oszczędności mogą Państwo uzyskać! Ponieważ instalacja fotowoltaiczna niewątpliwie jest opłacalna zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców, warto sprawdzić jakie zyski przyniesie!

JAKIE SĄ PROGNOZOWANE OSZCZĘDNOŚCI PO ZAINSTALOWANIU PANELI SŁONECZNYCH?

Szacowana wysokość oszczędności jaką przyniesie uruchomienie instalacji fotowoltaicznej jest oczywiście wielkością przybliżoną, ponieważ głównym czynnikiem warunkującym są siły przyrody, na które nie mamy wpływu. Jednakże jesteśmy w stanie na podstawie przeliczenia danych poznać orientacyjną wartość.

Poniżej przedstawiamy przykładowe obliczenia, które obrazują szacunkowe oszczędności, w oparciu o obecne, miesięczne opłaty za prąd.

moduły słoneczne, zysk z fotowoltaiki

KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI PO MONTAŻU INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Już wkrótce udostępnimy dla Państwa na tej stronie kalkulator, dzieki któremu prosto i szybko będą Państwo mogli obliczyć wysokość swoich przyszłych oszczędności na rachunkach za enerfię elektryczną! Wystarczy podać dokładną lub uśrednioną wysokość swojego miesięcznego rarunku za prąd a system obliczy wymaganą moc instalacji (kWp), szacunkową wartość energii jaką wyprodukują panele słoneczne w ciągu roku,  przybliżony koszt montażu instalacji fotowoltaicznej oraz prognozowany zwrot inwestycji po 25 latach od uruchomienia.

Zapraszamy wkrótce!

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!