INSPIRUJĄCE SERIE OSPRZĘTU ELEKTROINSTALACYJNEGO BERKER BY HAGER!

Produkty Hager i Berker to czołowy asortyment osprzętu oferowany przez nasza hurtownię elektryczną. Znane i trwałe, a przy tym uwielbiane przez architeków i instalatorów!

Oferujemy produkty wszystkich serii Hager lumina: lumina soul, lumina intense i lumina passion. Wśród osprzętu elektroinstalacyjnego Berker znajdują się natomiast serie: Berker R.1, R.3, R.classic, a także Berker B.Kwadrat, Berker Q.1, Q.3, Q.7 oraz B.3, B.7, K.1, K.5. Dodatkowo oferujemy Berker Serie 1930, Glasserie, TS, TS Crystal, TS Sensor oraz Berker IP44, Integro Flow i serię Berker W.1.

Wybrane serie osprzetu znajdują się w stałej ofercie magazynowej dostępnej od ręki!

Nowość: Hager Lumina

Polecamy nowość w ofercie marki Hager: nowe serie osprżtu Lumina. Po pierwsze Lumina soul, połączenie prostej formy i kolorystyki, pasującej do każdego wnętrza. Po drugie Lumina intense w wydaniu nowoczesnej klasyki. Po trzecie Lumina passion, która dzięki zastosowaniu szlachetnych materiałów wykończenia może być efektownym i zdecydowanym akcentem w każdym pomieszczeniu.

 

Nowość: Berker- łączniki obrotowe z podświetleniem

 

Niepowtarzalnei intrygujące łączniki obrotowe w zupełnie nowej odsłonie. Seria Berker 1930, Glass oraz R.classic zostały wyposażone w nową funkcjonalność: zintegrowane we włączniku podświetlenie. Na nowo zaprojektowano także system montazu tak aby był jeszcze łatwiejszy i wygodniejszy.

Zapraszamy do stacjonarnej hurtowni elektrycznej i do sklepu on-line!

W naszej hurtowni elektrycznej znajda Państwo bogatą ekspozycję osprzętu elektrycznego, a nasi doradcy handlowi służą swoją fachową wiedzą przy doborze najlepszego osprzętu. Dodatkowo dysponujemy także wzornikami produktów, dzięki czemu mogą Państwo zobaczyć i dobrać produkty idealnie dopasowane do wnętrza i stylu nieruchomości. Dodatkowo oferujemy wygodne i szybkie zakupy w insternetowym sklepie www.elektryczny.pl!