CZY DBASZ O SWOJE OCZY? CZY WIESZ JAK WYBRAĆ BEZPIECZNE OŚWIETLENIE? POZNAJ PHILIPS LED.

Czy dbasz o swoje oczy?

Światowa kampania marki PHILIPS, która właśnie ruszyła ma za zadanie uświadomić konsumentów, jak ważny wpływ na życie ma oświetlenie.

W tej dziedzinie jest wiele czynników, które stwarzają zagrożenie dla naszego samopoczucia, zdrowia i jakości życia. Warto jest je poznać i nauczyć się dokonywania świadomych wyborów, nawet w tak (wydawałoby się) prostej kwestii jak zakup źródła światła.

Jako bezpośredni dystrybutor produktów tej marki przyłączamy się do kampanii. Znajdą Państwo u nas pełną gamę produktów PHILIPS LED, wypróbują je Państwo na naszej wzorcowni, a nasi doświadczeni pracownicy pomogą wybrać odpowiednie oświetlenie dla Państwa potrzeb.

Philips LED w naszej hurtowni i sklepie elektrycznym to różnego rodzaju źródła światła. Każde można u nas przetestować i porównać.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment źródeł światła Philips LED

 

 

Technologia LED jeszcze do niedawna była przyszłością, dzisiaj to teraźniejszość. Oświetlenie tego typu dzięki szerokim możliwościom zastosowania, wydajności i coraz przystępniejszym cenom wyparło już niemal tradycyjne źródła światła. Warto poznać, jakimi cechuje się parametrami, jak prawidłowo je dobrać i przede wszystkim jak kupować świadomie, bezpieczne i sprawdzone produkty.

Poniżej prezentujemy materiały edukacyjne, w których PHILIPS wyjaśnia, uczy i podpowiada jak zadbać o dobry wzrok.

Coraz więcej osób dostrzega, że jakość oświetlenia wpływa na oczy. A Ty?
Coraz więcej osób dostrzega, że jakość oświetlenia wpływa na oczy. A Ty?